Eredmények

Rangsorolás: Táv      Nem      Kategória      szerint          

Várgesztes 2022 Superior Challenge

2022-07-30
HelyezésRajtszámNévKlubTávNemKategóriaIdőKöridők
10 km futás férfi Szenior1
1F209Domján Gábor10 km futásférfiSzenior10:57:090:57:09
2F238Turcsa Zoltán10 km futásférfiSzenior11:01:301:01:30
3F218Hancz Tamás10 km futásférfiSzenior11:01:491:01:49
10 km futás férfi Szenior2
1F208Gyóni GáborVásárhelyi Futó Horda10 km futásférfiSzenior20:54:310:54:31
2F206Iváncza Zsolt10 km futásférfiSzenior20:57:410:57:41
3F204Konta BalázsDunamente Superior mtb Team10 km futásférfiSzenior21:02:131:02:13
4F200Holdinger Péter10 km futásférfiSzenior21:07:401:07:40
5F205Harcsa Ferenc Norbert10 km futásférfiSzenior21:09:051:09:05
10 km futás nő Felnőtt
1F219Hancz Hedvig10 km futásFelnőtt1:22:591:22:59
10 km futás nő Szenior1
1F201Baranyai Ágnes10 km futásSzenior11:09:051:09:05
2F203Ember Dorottya10 km futásSzenior11:10:471:10:47
3F220Szijártó Annamária10 km futásSzenior11:15:311:15:31
10 km futás nő Szenior2
1F207Horváthné Bolla Júlia10 km futásSzenior21:06:251:06:25
2F239Balogh MáriaUnicentral Bulls Kick-box és Szabadidő Se. Győr10 km futásSzenior21:09:391:09:39
3F217Csicsics Viktória10 km futásSzenior21:12:591:12:59
4F221Fehér NikolettaSuperior10 km futásSzenior21:21:201:21:20
10 km futás nő Szenior3
1F202Kissné Varga Tünde10 km futásSzenior31:20:181:20:18
Családi férfi Kategórián kívül
16Csepregi AndrásRoad Greiner Bio-One Hungary Kse.CsaládiférfiKategórián kívül0:39:210:39:21
17Csendes SándorRoad KSECsaládiférfiKategórián kívül0:39:230:39:23
18Várhidi ZoltánMerida Maraton TeamCsaládiférfiKategórián kívül0:45:060:45:06
14Halász RóbertTatanka Racing TeamCsaládiférfiKategórián kívül0:45:130:45:13
22Péter MirkóczkiKecskeméti Első Sor SECsaládiférfiKategórián kívül0:45:190:45:19
23Hajagos IstvánMKB Cycling Team KecskemétCsaládiférfiKategórián kívül0:45:330:45:33
19Hegyi PálAcél Vakond Cycling TeamCsaládiférfiKategórián kívül0:50:120:50:12
24Gulyas OliverSpirit SCCsaládiférfiKategórián kívül0:50:190:50:19
68Zigó JánosCsaládiférfiKategórián kívül0:58:550:58:55
21Fekete AttilaCsaládiférfiKategórián kívül0:59:490:59:49
64Kollár ZoltánCsaládiférfiKategórián kívül1:02:461:02:46
59Árvay GáborCsaládiférfiKategórián kívül1:13:241:13:24
57Storcz PéterSuperior Racing TeamCsaládiférfiKategórián kívül1:20:121:20:12
Családi fiú U11
147András Péter PatrikÚjbuda Superior MTB TeamCsaládifiúU110:34:530:34:53
236Gere BenceDunamente Superior MTB TeamCsaládifiúU110:37:250:37:25
327Csepregi MilánRoad Greiner Bio-One Hungary Kse.CsaládifiúU110:39:180:39:18
432Csendes MilánRoad kseCsaládifiúU110:39:230:39:23
546Tordai ÖrsTrek seCsaládifiúU110:44:300:44:30
626Konta MilánDunamente Superior mtb TeamCsaládifiúU110:46:220:46:22
733Olcsvári BULCSÚRoad KseCsaládifiúU110:52:440:52:44
Családi fiú U13
140Halász GergőTatanka Racing TeamCsaládifiúU130:36:560:36:56
238Konta KornélDunamente Superior mtb TeamCsaládifiúU130:37:360:37:36
350Fazekas LeventeTrek SECsaládifiúU130:38:070:38:07
442Puszti LeventeSuperiorCsaládifiúU130:39:170:39:17
543Kelemen Koppány LászlóCsaládifiúU130:39:360:39:36
639Harcsa BalázsDunamente Szuperior EgyesületCsaládifiúU130:43:370:43:37
Családi fiú U9
154Storcz-Nagy VinceSuperior Racing TeamCsaládifiúU90:44:570:44:57
27Várhidi Vince RudolfMerida Maraton TeamCsaládifiúU90:45:070:45:07
35Halász BálintTatanka Racing TeamCsaládifiúU90:45:100:45:10
44Mirkóczki MátéKecskeméti Első SorCsaládifiúU90:45:180:45:18
53Mirkóczki ÁronKecskeméti Első Sor SECsaládifiúU90:45:320:45:32
653András Kornél KrisztiánÚjbuda Superior MTB TeamCsaládifiúU90:47:090:47:09
76Hegyi MarcellAcél-Vakond Kerékpáros SportegyesületCsaládifiúU90:50:110:50:11
812Gulyas Noel ÚJBUDA Superior Mountain Bike SportegyesületCsaládifiúU90:50:190:50:19
952Tordai GellértTrek seCsaládifiúU90:51:400:51:40
1069Demjén MártonCsaládifiúU90:53:530:53:53
1167Zigó LeventeCsaládifiúU90:54:120:54:12
1211Fekete AttilaCsaládifiúU90:59:490:59:49
Családi lány Kategórián kívül
375Tordai SáriTrek seCsaládilányKategórián kívül0:49:100:49:10
15Schlenk RenátaCsaládilányKategórián kívül0:58:080:58:08
70Dallosné Mészáros KrisztinaCsaládilányKategórián kívül0:58:390:58:39
20Olcsvári AnitaRoad KseCsaládilányKategórián kívül1:00:091:00:09
61Fazekas ErikaTrek SECsaládilányKategórián kívül1:01:561:01:56
62Bali DiánaCsaládilányKategórián kívül1:06:501:06:50
Családi lány U11
148Storcz-Nagy RékaSuperior Racing TeamCsaládilányU110:44:570:44:57
234Pék RékaRoad kseCsaládilányU110:48:400:48:40
328Bór LaraCsaládilányU110:58:100:58:10
Családi lány U13
144Dallos OdettROAD KSECsaládilányU130:48:410:48:41
Családi lány U9
166Kollár Tímea MiraCsaládilányU91:02:451:02:45
256Árvay HannaCsaládilányU91:13:241:13:24
355Storcz-Nagy LucaSuperior Racing TeamCsaládilányU91:20:101:20:10
Hosszútáv férfi Felnőtt
1406Csonka OlivérTrek SEHosszútávférfiFelnőtt2:50:5201:17:02 , 02:50:52
2404Litauszki TiborSzerpentin Kerékpáros EgyesületHosszútávférfiFelnőtt3:01:5701:26:02 , 03:01:57
Hosszútáv férfi Master1
1410Tordai AndrásTatanka Racing TeamS.E.HosszútávférfiMaster11:39:551:39:55
2460Nagy SzabolcsHosszútávférfiMaster12:39:4301:17:47 , 02:39:43
3414Börcsök AttilaHiros ESCHosszútávférfiMaster12:45:112:45:11
4458Szabó viktorHosszútávférfiMaster12:54:1501:24:45 , 02:54:15
5413Kosurnyikov ÁdámBringabanda SCHosszútávférfiMaster12:57:5701:27:37 , 02:57:57
6407Pap PéterBTS SEHosszútávférfiMaster13:02:0101:29:11 , 03:02:01
7409Zsolt HeizlerHosszútávférfiMaster13:02:1801:27:32 , 03:02:18
8461Szabó EndreHosszútávférfiMaster13:07:3901:34:38 , 03:07:39
Hosszútáv férfi Master2
1276Kiss IstvanBringabandaHosszútávférfiMaster21:32:351:32:35
2431Henn Péter GergelyHosszútávférfiMaster21:54:091:54:09
3437Parti AndrásTrek SEHosszútávférfiMaster22:34:0001:17:02 , 02:34:00
4436Lipka BalázsCST Merida MaratonHosszútávférfiMaster22:53:4201:23:56 , 02:53:42
5422Vastag SzabolcsHosszútávférfiMaster22:53:5401:26:52 , 02:53:54
6439Árvay DénesSpeed-Way TeamHosszútávférfiMaster23:02:0401:29:12 , 03:02:04
7425Halász RóbertTatanka Racing TeamHosszútávférfiMaster23:02:4201:28:56 , 03:02:42
8418STAUB CSABAKIVÁLÓK-BakonySport Kerékpáros SportegyesületHosszútávférfiMaster23:03:3401:27:37 , 03:03:34
9428dr. Bús LászlóCeglédi Első Sor Kerékpáros SportegyesületHosszútávférfiMaster23:08:2501:32:05 , 03:08:25
10421Kőhalmi AttilaÚjbuda Mountain Bike SZSEHosszútávférfiMaster23:10:5001:31:02 , 03:10:50
11433Horváth LászlóSSTeamHosszútávférfiMaster23:11:1901:31:04 , 03:11:19
12430Bihari GáborMerida Maraton CSTHosszútávférfiMaster23:29:3901:32:00 , 03:29:39
13417Varga BalázsHosszútávférfiMaster23:34:3901:42:19 , 03:34:39
14426Sinkai RajmundTatanka Racing TeamHosszútávférfiMaster23:38:1901:44:04 , 03:38:19
DNF423Fedor IstvánMaraton Sc.HosszútávférfiMaster2DNF1:36:51
Hosszútáv férfi Master3
1442Gelencsér FerencHosszútávférfiMaster31:49:421:49:42
2445Kiss AttilaCofferide SEHosszútávférfiMaster32:53:2401:24:54 , 02:53:24
3459Nagy TiborHosszútávférfiMaster32:57:1601:24:56 , 02:57:16
4452Tordai CsabaTrek seHosszútávférfiMaster33:01:1801:29:12 , 03:01:18
5443Gelle LászlóHosszútávférfiMaster33:01:5201:26:04 , 03:01:52
6441Papp AtillaHosszútávférfiMaster33:27:073:27:07
Hosszútáv férfi U19
1400Tatár MártonSuperior Mtb TeamHosszútávférfiU192:35:4401:17:01 , 02:35:44
2401Kiss BenedekSuperior Racing TeamHosszútávférfiU192:35:4501:17:47 , 02:35:45
Rövidtáv férfi Felnőtt
1222SZABÓ DÁVIDKIVÁLÓK-BakonySport Kerékpáros SportegyesületRövidtávférfiFelnőtt1:25:131:25:13
2234Hidasi DánielDÖKE KomlóRövidtávférfiFelnőtt1:25:341:25:34
3231Grébel SzabolcsFRO RacingRövidtávférfiFelnőtt1:26:541:26:54
4226Áko BencsikMarida Team CSTRövidtávférfiFelnőtt1:31:591:31:59
5229Deák DánielSeven Hills MTB SCRövidtávférfiFelnőtt1:33:561:33:56
6233Pátkai Roland FerencRövidtávférfiFelnőtt1:39:001:39:00
7227Baranyi AttilaRövidtávférfiFelnőtt1:55:391:55:39
Rövidtáv férfi Master1
1255Da Silva RenatoRövidtávférfiMaster11:20:521:20:52
2253Takács ZoltánMerida Maraton Team - CSTRövidtávférfiMaster11:25:581:25:58
3237Imrefy IstvánRövidtávférfiMaster11:28:551:28:55
4259Takács MátéSuperior TeamRövidtávférfiMaster11:29:361:29:36
5267Hoffer BenceRövidtávférfiMaster11:30:401:30:40
674Kimmel BalázsRövidtávférfiMaster11:31:581:31:58
7270Berta BenceRövidtávférfiMaster11:33:051:33:05
8239Horváth András FerencTatanka racing teamRövidtávférfiMaster11:33:211:33:21
9266Rauschenberger LászlóRövidtávférfiMaster11:34:371:34:37
10242Husvéti ZsoltRövidtávférfiMaster11:35:181:35:18
11243Mikuska TamásSuperior Racing TeamRövidtávférfiMaster11:37:191:37:19
12256Berta RajmundHUN`ting Dogs Cycling Team-PétervasáraRövidtávférfiMaster11:38:401:38:40
13261Alexandrov BalázsRövidtávférfiMaster11:42:051:42:05
14265Bán TamásRövidtávférfiMaster11:42:341:42:34
15241Szabó DávidRövidtávférfiMaster11:48:551:48:55
16238Mirkóczki PéterKecskeméti Első SorRövidtávférfiMaster11:54:011:54:01
17257Urszinű Ádám IstvánRövidtávférfiMaster12:00:392:00:39
18260Polt AndrásRövidtávférfiMaster12:03:202:03:20
19268Bach LórántRövidtávférfiMaster12:20:522:20:52
20246Varga SzabolcsRövidtávférfiMaster12:32:012:32:01
Rövidtáv férfi Master2
178Leqvatre GofriRövidtávférfiMaster21:16:091:16:09
2449Böjte CsongorBuruczki Training System SERövidtávférfiMaster21:17:491:17:49
3393Horváth CsabaDelta MTB SopronRövidtávférfiMaster21:19:061:19:06
4300Laczkó AndrásVelo60 Kerékpáros EgyesületRövidtávférfiMaster21:19:131:19:13
5318Dallos KornélROAD KSERövidtávférfiMaster21:19:171:19:17
6304Dombauer PéterÚjbuda mtb szabadidőRövidtávférfiMaster21:22:301:22:30
7177Kovács GyőzőRövidtávférfiMaster21:23:321:23:32
8325Várhidi ZoltánMerida Maraton TeamRövidtávférfiMaster21:24:551:24:55
9280STAUB ZSOLTKIVÁLÓK-BakonySport Kerékpáros SportegyesületRövidtávférfiMaster21:25:131:25:13
10320Szabó BalázsSuperior Racing TeamRövidtávférfiMaster21:26:081:26:08
11284Fejes JánosRövidtávférfiMaster21:26:301:26:30
12297Solymosi SolymosiRövidtávférfiMaster21:26:401:26:40
13310Szajlai GáspárRövidtávférfiMaster21:26:491:26:49
14288Mészáros NorbertRövidtávférfiMaster21:27:411:27:41
15282Losonczi LaszloTámadááás!RövidtávférfiMaster21:28:251:28:25
1672Vámos LlászlóRövidtávférfiMaster21:29:011:29:01
1773Paár VilmosRövidtávférfiMaster21:30:061:30:06
18296Czakó CsabaRövidtávférfiMaster21:31:211:31:21
19274Adamkó GergelyRövidtávférfiMaster21:34:381:34:38
20391Bereczk RolandDunaszerdahelyRövidtávférfiMaster21:35:031:35:03
21294Kerek RóbertMátra Biker Sport ClubRövidtávférfiMaster21:36:501:36:50
22271Liszicsán ZoltanRövidtávférfiMaster21:36:541:36:54
23326Tóth RóbertRövidtávférfiMaster21:37:161:37:16
24285Keresztesi CsabaMátra biker sport clubRövidtávférfiMaster21:37:161:37:16
25315Dorner Dávid RichárdRövidtávférfiMaster21:38:591:38:59
26281Kovács AttilaRövidtávférfiMaster21:39:531:39:53
27322Tafferner BálintRövidtávférfiMaster21:41:481:41:48
28299Tóth TamásMátra Biker scRövidtávférfiMaster21:42:201:42:20
29316Olcsvári SzilárdROAD Kse.RövidtávférfiMaster21:42:241:42:24
30283Bakos JánosRövidtávférfiMaster21:43:211:43:21
31313Tatár AntalSuperior Mtb TeamRövidtávférfiMaster21:44:361:44:36
32434Gyóni GáborRövidtávférfiMaster21:44:361:44:36
33290Károly JánosCseuz ördögeiRövidtávférfiMaster21:45:371:45:37
34395Romvári Loránd-RövidtávférfiMaster21:45:421:45:42
35302Györe SzabolcsGyöre Kerékpár Istálló Kft (HU13449182)RövidtávférfiMaster21:47:291:47:29
36309Török NorbertRövidtávférfiMaster21:49:391:49:39
37327dr. Biczó BalázsRövidtávférfiMaster21:52:091:52:09
38286Bór SándorRövidtávférfiMaster21:54:381:54:38
3977Nagy TamásRövidtávférfiMaster22:01:362:01:36
40273Zsebe Balázs-RövidtávférfiMaster22:08:102:08:10
41319Hollósy BálintRövidtávférfiMaster22:09:572:09:57
4279Sulyok GergőRövidtávférfiMaster22:15:392:15:39
43292Mihály TamásRövidtávférfiMaster22:29:592:29:59
Rövidtáv férfi Master3
1331ÓDOR JÁNOSKIVÁLÓK-BakonySport Kerékpáros SportegyesületRövidtávférfiMaster31:25:091:25:09
2332Belme LajosSeven Hills MTB SCRövidtávférfiMaster31:32:241:32:24
3337Miczkó JánosRövidtávférfiMaster31:32:371:32:37
4334Martos GyörgyRövidtávférfiMaster31:33:501:33:50
575Hidas GergelyRövidtávférfiMaster31:35:571:35:57
6358Werschitz OttóSpirit SCRövidtávférfiMaster31:37:461:37:46
7359Rábaközi IstvánRövidtávférfiMaster31:40:191:40:19
8384Vukovics JozsefCeglédi Első Sor Kerékpáros Sport EgyesületRövidtávférfiMaster31:40:371:40:37
9355Dózsa GyörgySuperior Mtb teamRövidtávférfiMaster31:42:401:42:40
10350Juhász ImreFootstrongRövidtávférfiMaster31:43:071:43:07
11346Zoltán SzárazCeglédi Első Sor KerékpárosegyesületRövidtávférfiMaster31:44:251:44:25
12329Lévai ZsoltRövidtávférfiMaster31:49:171:49:17
13341Brandhuber AttilaPilis Cross County ClubRövidtávférfiMaster31:49:371:49:37
14339Mező SándorTatanka Racing Team S.E.RövidtávférfiMaster31:50:261:50:26
15357Szlépka TamásRövidtávférfiMaster31:53:361:53:36
16340Jaros ZsoltMátra Biker SCRövidtávférfiMaster31:54:351:54:35
17354Lacházi GáborRövidtávférfiMaster31:55:381:55:38
18356Molnár DénesTrek SERövidtávférfiMaster31:57:591:57:59
19352Bodnár LajosRövidtávférfiMaster32:03:062:03:06
20330Kozár LászlóRövidtávférfiMaster32:10:242:10:24
21347Kulcsár IstvánRövidtávférfiMaster33:12:333:12:33
Rövidtáv férfi Master4
1361Hajagos IstvánMKB Cycling Team KecskemétRövidtávférfiMaster41:33:501:33:50
2365Kármán JózsefRövidtávférfiMaster41:38:451:38:45
3362Rakovics VilmosRövidtávférfiMaster41:44:591:44:59
4366Kocsi SándorNagykátaRövidtávférfiMaster41:47:271:47:27
5364Tóth IstvánSilverkajakRövidtávférfiMaster41:55:341:55:34
Rövidtáv férfi U19
1221Gere BarnabásDunamente Superior MTB TeamRövidtávférfiU191:26:561:26:56
2376Holdinger ÁdámBakony Racing Team KSERövidtávférfiU191:35:561:35:56
Rövidtáv fiú U15
1210Volyka ÁdámSuperior Racing TeamRövidtávfiúU151:19:291:19:29
2205Olcsvári BotondROAD Kse.RövidtávfiúU151:21:021:21:02
3370Horváth BenceDelta MTB SopronRövidtávfiúU151:26:271:26:27
4202Péter BarnaÚjbuda MTB és Szabadidő SERövidtávfiúU151:32:181:32:18
5371Illés BenceDelta MTB SopronRövidtávfiúU151:32:421:32:42
6207Szabó ZénóSuperior Racing TeamRövidtávfiúU151:33:251:33:25
7209Bánfai OlivérSuperiorRövidtávfiúU151:33:291:33:29
865Kollár MilánRövidtávfiúU151:36:181:36:18
9203Dorner Martin VendelRövidtávfiúU151:38:581:38:58
10208Simon TamásSuperior - HóbarátokRövidtávfiúU151:58:211:58:21
11206Laczkó OlivérSuperiorRövidtávfiúU152:10:212:10:21
12201Harcsa NorbertDunamente Superior EgyesületRövidtávfiúU152:52:202:52:20
Rövidtáv fiú U17
1216Révész Ádám` VKE Nelson PepperlRövidtávfiúU171:23:351:23:35
2214Suták PéterCrosskovácsi SKERövidtávfiúU171:25:061:25:06
3217Kertész ÁdámRoprint Racing TeamRövidtávfiúU171:26:581:26:58
4213Tarján RichárdCrosskovácsi SKERövidtávfiúU171:31:051:31:05
5228Sáfár-Nusser MárkROAD Greiner Bio-One Hungary Kse. MosonmagyaróvárRövidtávfiúU171:47:221:47:22
6215Nickelsz KristófSuperior MTB TeamRövidtávfiúU171:49:341:49:34
7368Lohner MilánSuperior mtb teamRövidtávfiúU171:49:341:49:34
Rövidtáv lány U15
1200Konta MiraDunamente Superior mtb TeamRövidtávlányU152:07:382:07:38
Rövidtáv lány U17
1374Steiner BeátaDelta MTB SopronRövidtávlányU171:38:421:38:42
Rövidtáv nő Felnőtt
1225Szlovencsák PankaMátra Biker ScRövidtávFelnőtt2:06:052:06:05
2235Deák AlexandraROAD Greiner Bio-One Hungary KseRövidtávFelnőtt2:25:182:25:18
Rövidtáv nő Master1
1264Szalay-Kiss MónikaBike-Zone GödöllőRövidtávMaster11:37:481:37:48
2248Koszegi KorneliaTrek SERövidtávMaster11:42:231:42:23
3245Szijártó AnnamáriaRövidtávMaster12:11:582:11:58
4269Csörgő ErikaRövidtávMaster12:24:272:24:27
Rövidtáv nő Master2
1386Kovács ReniÚttárs MTB TeamRövidtávMaster21:48:081:48:08
2272Sólyom KrisztinaUnicentrál BullsRövidtávMaster22:12:102:12:10
Rövidtáv nő Master3
1349Csollány KatalinRövidtávMaster31:48:291:48:29