Eredmények

Rangsorolás: Táv      Nem      Kategória      szerint          

Vértes 2022 Superior Challenge

2022-06-04
HelyezésRajtszámNévKlubTávNemKategóriaIdőKöridők
10 km futás férfi Felnőtt
1F207Lipkovics BenceVelo60 KE10 km futásférfiFelnőtt00:46:33
10 km futás férfi Szenior1
1F239Hancz Tamás10 km futásférfiSzenior100:48:59
10 km futás férfi Szenior2
1F231Konta BalázsDunamente Superior mtb Team10 km futásférfiSzenior200:49:34
2F213Harcsa Ferenc Norbert10 km futásférfiSzenior200:54:39
10 km futás férfi Szenior3
1F220Varga Zoltán CsabaOcr Érd10 km futásférfiSzenior300:51:29
10 km futás nő Felnőtt
1F232Hancz Hedvig10 km futásFelnőtt01:02:52
10 km futás nő Szenior1
1F212Csernák EnikőOcr Érd10 km futásSzenior100:44:12
2F221Baranyai Ágnes10 km futásSzenior100:54:36
3F238Szijártó Annamária10 km futásSzenior100:56:50
4F205Berta Adrienn10 km futásSzenior100:58:55
10 km futás nő Szenior2
1F237Deák-Halasy Rita10 km futásSzenior201:02:01
2F236Fehér NikolettaSuperior10 km futásSzenior201:04:28
10 km futás nő Szenior3
1F203Kissné Varga Tünde10 km futásSzenior301:06:28
Családi Kategórián kívüli
41Horváth KrisztiánSuperior Racing TeamCsaládiKategórián kívüli00:32:29
38Csendes SándorRoad KSECsaládiKategórián kívüli00:33:02
82Sárkányi ÁkosCsaládiKategórián kívüli00:36:53
117Halász RóbertTatanka Racing TeamCsaládiKategórián kívüli00:37:55
76Madár ViktorCsaládiKategórián kívüli00:38:19
118Tamási JózsefCsaládiKategórián kívüli00:38:41
116Várhidi ZoltánCsaládiKategórián kívüli00:39:10
122Nagl CsabaCsaládiKategórián kívüli00:39:50
39Dallos KornélROAD KSECsaládiKategórián kívüli00:40:16
86Hegyi PálCsaládiKategórián kívüli00:41:06
71Mirkóczki-Hajagos AdriennCsaládiKategórián kívüli00:42:59
46Szépfy MártonCsaládiKategórián kívüli00:43:42
75Illés ÁrpádDelta MTB SopronCsaládiKategórián kívüli00:45:15
36Kókai RolandCsaládiKategórián kívüli00:46:48
123Nagl ZsanettCsaládiKategórián kívüli00:47:36
43Péter MirkóczkiKecskeméti Első Sor SECsaládiKategórián kívüli00:48:32
90Bodonovich KláraCsaládiKategórián kívüli00:49:37
80Török BálintCsaládiKategórián kívüli00:50:52
112Olcsvári AnitaCsaládiKategórián kívüli00:52:21
119Tamásiné Dömsögi KataCsaládiKategórián kívüli00:55:09
42Prondvai RóbertCsaládiKategórián kívüli00:55:59
125Juhász NóraCsaládiKategórián kívüli00:58:55
128Üveges TamásCsaládiKategórián kívüli00:58:56
110Regenhart ÁgnesCsaládiKategórián kívüli00:59:45
126Havadtői SándorCsaládiKategórián kívüli01:01:01
77Gulyas OliverSpirit SCCsaládiKategórián kívüli01:05:39
115Deák TamásCsaládiKategórián kívüli01:13:45
3Peterdi GabriellaCsaládiKategórián kívüli01:14:30
124Tóth AdélCsaládiKategórián kívüli01:23:37
Családi fiú U11
123Csepregi MilánRoad Greiner Bio-One Hungary Kse.CsaládifiúU1100:32:19
228Gere BenceDunamente Superior MTB TeamCsaládifiúU1100:32:24
325Szabó Lajos LeventeSuperiorCsaládifiúU1100:32:56
427Csendes MilánRoad kseCsaládifiúU1100:33:02
522Konta MilánDunamente Superior mtb TeamCsaládifiúU1100:39:00
6105Nagl RolandCsaládifiúU1100:39:48
729Honti DánielDelta MTB SopronCsaládifiúU1100:45:15
8111Olcsvári BulcsúCsaládifiúU1100:50:20
978Török LórántsuperiorCsaládifiúU1100:50:50
1084Ferenczik JózsefCsaládifiúU1100:59:45
Családi fiú U13
164Horváth MiklósSuperior Racing TeamCsaládifiúU1300:31:13
233Halász GergőTatanka Racing TeamCsaládifiúU1300:32:05
361Puszti LeventeSuperiorCsaládifiúU1300:33:32
463Kelemen Koppány LászlóCsaládifiúU1300:34:19
531Konta KornélDunamente Superior mtb TeamCsaládifiúU1300:35:05
632Harcsa BalázsDunamente Szuperior EgyesületCsaládifiúU1300:37:20
7107Tamási MartinCsaládifiúU1300:38:31
883Peringer MátéCsaládifiúU1301:00:41
997Havadtői BenceCsaládifiúU1301:00:58
Családi fiú U9
17Halász BálintTatanka Racing TeamCsaládifiúU900:37:54
212Madár Viktor MátéCsaládifiúU900:38:18
3113Demjén MártonCsaládifiúU900:38:48
49Várhidi Vince RudolfMerida Maraton TeamCsaládifiúU900:39:09
519Gulyas Noel ÚJBUDA Superior Mountain Bike SportegyesületCsaládifiúU900:39:48
68Hegyi MarcellAcél-Vakond Kerékpáros SportegyesületCsaládifiúU900:41:04
76Mirkóczki MátéKecskeméti Első SorCsaládifiúU900:43:00
815Szépfy-Borbás VinceCsaládifiúU900:43:42
9106Nagl MilosCsaládifiúU900:47:34
105Mirkóczki ÁronKecskeméti Első Sor SECsaládifiúU900:48:32
1179Török BalázssuperiorCsaládifiúU900:49:38
12108Tamási PatrikCsaládifiúU900:55:07
1317Richter Milán ZoltánCsaládifiúU900:55:51
1413Prondvai Dániel IstvánHóbarátok SE Superior Racing TeamCsaládifiúU900:56:01
1510Deák SámuelCsaládifiúU901:13:45
1616Ulviczki SomaCsaládifiúU901:14:28
1787Kemény PéterCsaládifiúU901:35:10
Családi lány U11
121Pék RékaRoad kseCsaládilányU1100:40:14
220Bór LaraCsaládilányU1100:46:48
3109Csizmár NelliCsaládilányU1100:58:54
485Kovács SzilviaCsaládilányU1101:23:36
588Kemény EmíliaCsaládilányU1101:29:22
Családi lány U13
181Richter ElizaCsaládilányU1300:53:32
2127Üveges FlóraCsaládilányU1300:58:53
Családi lány U9
1114Gulyás Nadin ÚJBUDA Superior Mountain Bike SportegyesületCsaládilányU901:05:39
Hosszútáv férfi Felnőtt
1406Balázs FerencziMerida Maraton Team-CSTHosszútávférfiFelnőtt02:47:571:23:01 , 1:24:56
2408Darányi BenceBuruczki Training SystemHosszútávférfiFelnőtt02:55:591:24:26 , 1:31:33
3404Litauszki TiborSzerpentin Kerékpáros EgyesületHosszútávférfiFelnőtt03:13:201:31:13 , 1:42:07
4405Farkas DánielHosszútávférfiFelnőtt03:18:401:35:13 , 1:43:26
DNF407WALLIS NATHANIELParia Magic Rock RacingHosszútávférfiFelnőttDNF1:44:58
Hosszútáv férfi Master1
1419Szabó ViktorBuruczki Training System BTSHosszútávférfiMaster103:08:411:29:00 , 1:39:41
2416Vass IstvánBuruczki Training SystemHosszútávférfiMaster103:10:051:29:00 , 1:41:05
3409Pap PéterBTS SEHosszútávférfiMaster103:20:241:36:15 , 1:44:09
4412Tordai AndrásTatanka Racing TeamS.E.HosszútávférfiMaster103:31:051:39:17 , 1:51:47
5417Honti PéterDelta MTB SopronHosszútávférfiMaster102:08:032:08:03
Hosszútáv férfi Master2
1452Lipka BalázsMerida Maraton CSTHosszútávférfiMaster202:54:061:26:01 , 1:28:05
2423STAUB CSABAKIVÁLÓK-BakonySport Kerékpáros SportegyesületHosszútávférfiMaster202:59:331:27:01 , 1:32:31
3426Vastag SzabolcsHosszútávférfiMaster203:02:121:27:02 , 1:35:09
4446Motován MiklósDelta MTB SopronHosszútávférfiMaster203:03:421:27:00 , 1:36:41
5465Molnár GergelyHosszútávférfiMaster203:10:041:33:16 , 1:36:48
6429Halász RóbertTatanka Racing TeamHosszútávférfiMaster203:13:031:33:10 , 1:39:53
7450Kiss IstvánHosszútávférfiMaster203:16:051:35:08 , 1:40:56
8441Árvay DénesSpeed-Way TeamHosszútávférfiMaster203:22:271:35:21 , 1:47:06
9425Kőhalmi AttilaÚjbuda Mountain Bike SZSEHosszútávférfiMaster203:32:521:42:46 , 1:50:05
10442Hivessy ZoltánSUPERIOR MTB TEAMHosszútávférfiMaster203:32:541:40:49 , 1:52:04
11432dr. Bús LászlóCeglédi Első Sor Kerékpáros SportegyesületHosszútávférfiMaster203:36:271:42:44 , 1:53:43
12440Horváth LászlóSSTeamHosszútávférfiMaster203:38:111:46:26 , 1:51:45
13422Varga BalázsHosszútávférfiMaster203:50:161:46:48 , 2:03:27
14430Sinkai RajmundTatanka Racing TeamHosszútávférfiMaster203:58:441:51:30 , 2:07:13
15443Vitkovics PéterSuperior Racing TeamHosszútávférfiMaster202:03:012:03:01
DNF427Fedor IstvánMaraton Sc.HosszútávférfiMaster2DNF1:49:07
DNF433Rostetter MátyásHosszútávférfiMaster2DNF1:31:40
Hosszútáv férfi Master3
1464Kiss AttilaHosszútávférfiMaster303:09:411:27:03 , 1:42:38
2455Gelle LászlóHosszútávférfiMaster303:30:381:34:58 , 1:55:40
3457Dózsa GyörgySuperior Mtb teamHosszútávférfiMaster303:57:291:49:54 , 2:07:35
4454Gelencsér FerencHosszútávférfiMaster302:01:342:01:34
Hosszútáv férfi U19
1463Zsembery BoldizsárSuperior Racing TeamHosszútávférfiU1902:47:571:23:01 , 1:24:55
2401Kiss BenedekSuperior Racing TeamHosszútávférfiU1902:56:031:24:10 , 1:31:53
3400Tatár MártonSuperior Mtb TeamHosszútávférfiU1902:59:331:27:02 , 1:32:31
DNF466Takács ZsomborSuperior MTB teamHosszútávférfiU19DNF1:23:01
Hosszútáv nő Master1
1418Szekeres ViktóriaKTM Team HungaryHosszútávMaster103:40:331:46:42 , 1:53:51
Hosszútáv nő Master2
1424Balogh MáriaUnicentral Bulls Kick-box és Szabadidő Se. GyőrHosszútávMaster202:03:012:03:01
Rövidtáv férfi Felnőtt
1200SZABÓ DÁVIDKIVÁLÓK-BakonySport Kerékpáros SportegyesületRövidtávférfiFelnőtt01:31:06
2210Baranyi AttilaRövidtávférfiFelnőtt01:32:05
3219Pátkai Roland FerencRövidtávférfiFelnőtt01:36:39
4214Grébel SzabolcsFRO RacingRövidtávférfiFelnőtt01:37:09
5217Hidasi DánielDÖKE KomlóRövidtávférfiFelnőtt01:38:10
6209Ákos BencsikMarida Team CSTRövidtávférfiFelnőtt01:38:30
7215Sályi MilánMátra Biker SCRövidtávférfiFelnőtt01:43:14
8206Rusvai LászlóRövidtávférfiFelnőtt01:44:08
9212Deák DánielSeven Hills MTB SCRövidtávférfiFelnőtt01:44:16
10213Lipkovics BenceRövidtávférfiFelnőtt01:59:21
11218Hornung AndrásVKE Nelson-Pepperfl+Fuchs MTB TeamRövidtávférfiFelnőtt03:40:06
Rövidtáv férfi Master1
1381Oláh ZoltánRövidtávférfiMaster101:27:54
2246Keöd ÁgostonBakony Racing Team KSERövidtávférfiMaster101:27:56
3233Takács ZoltánMerida Maraton Team - CSTRövidtávférfiMaster101:28:19
4241Szabó TivadarEvolúció KisbérRövidtávférfiMaster101:28:35
5235Da Silva RenatoRövidtávférfiMaster101:30:33
6251Berta BenceRövidtávférfiMaster101:35:56
7221Imrefy IstvánRövidtávférfiMaster101:37:46
8226Mikuska TamásSuperior Racing TeamRövidtávférfiMaster101:47:27
9250Hoffer BenceRövidtávférfiMaster101:48:22
10247Kiss AttilaRövidtávférfiMaster101:51:18
11223Horváth András FerencTatanka racing teamRövidtávférfiMaster101:51:40
12253Végh BálintRövidtávférfiMaster101:56:37
13234Turcsa ZoltánRövidtávférfiMaster101:58:19
14243Borsodi DavidSuperior Racing TeamRövidtávférfiMaster102:00:57
15222Mirkóczki PéterKecskeméti Első SorRövidtávférfiMaster102:02:56
16237Urszinű Ádám IstvánRövidtávférfiMaster102:17:30
17224Szabó DávidRövidtávférfiMaster102:17:50
18245Alexandrov BalázsZkseRövidtávférfiMaster102:23:11
19229Varga SzabolcsRövidtávférfiMaster102:50:25
20244Keresztesi AndrásRövidtávférfiMaster103:12:41
Rövidtáv férfi Master2
1387Kovács GyőzőRövidtávférfiMaster201:22:35
2309Dallos KornélROAD KSERövidtávférfiMaster201:22:39
3383Adorján BenceSuperior MTB teamRövidtávférfiMaster201:22:47
4282Laczkó AndrásVelo60 Kerékpáros EgyesületRövidtávférfiMaster201:24:33
5287Dombauer PéterÚjbuda mtb szabadidőRövidtávférfiMaster201:26:54
6301Pásztor LászlóTrek SERövidtávférfiMaster201:27:32
7273Simonyi AndrasRövidtávférfiMaster201:27:55
8373STAUB ZSOLTKIVÁLÓK-BakonySport Kerékpáros SportegyesületRövidtávférfiMaster201:28:03
9388Rózsavölgyi PéterRövidtávférfiMaster201:28:18
10304Horváth ZoltánGreenwayRövidtávférfiMaster201:28:55
11392Kis BalázsRövidtávférfiMaster201:31:11
12306Galajda PéterCoffeeRideRövidtávférfiMaster201:32:49
13260Klein TamásFOOTSTRONG SportegyesületRövidtávférfiMaster201:32:52
14302Szabó BalázsSuperior Racing TeamRövidtávférfiMaster201:34:04
15261Kömöz RóbertÉrdi Kerékpáros és Triatlon SERövidtávférfiMaster201:37:34
16278Czakó CsabaRövidtávférfiMaster201:39:26
17285Gáspár AndrásSuperiorRövidtávférfiMaster201:39:58
18270Mészáros NorbertRövidtávférfiMaster201:40:07
19310Eged GyörgyRövidtávférfiMaster201:42:23
20377Bittmann KárolyRövidtávférfiMaster201:43:02
21276Kerek RóbertMátra Biker Sport ClubRövidtávférfiMaster201:43:55
22384Dereczk RolandRövidtávférfiMaster201:44:01
23266Fejes JánosRövidtávférfiMaster201:45:31
24263Kovács AttilaRövidtávférfiMaster201:46:40
25299Nagy ZoltánRövidtávférfiMaster201:49:04
26267Keresztesi CsabaMátra biker sport clubRövidtávférfiMaster201:49:18
27375Illés ÁrpádDelta MTB SopronRövidtávférfiMaster201:49:23
28295Dorner Dávid RichárdRövidtávférfiMaster201:49:33
29254Liszicsán ZoltanRövidtávférfiMaster201:50:13
30297Olcsvári SzilárdROAD Kse.RövidtávférfiMaster201:51:41
31379Bakos JánosRövidtávférfiMaster201:51:52
32308Richter ZoltánRövidtávférfiMaster201:51:58
33317Bodoki RóbertRövidtávférfiMaster201:52:49
34286Göncző AttilaCeglédi Első Sor Kerékpáros Sport EgyesületRövidtávférfiMaster201:53:05
35272Károly JánosCseuz ördögeiRövidtávférfiMaster201:56:05
36284Györe SzabolcsGyöre Kerékpár Istálló Kft (HU13449182)RövidtávférfiMaster201:56:14
37290Pincze GáborPCCCRövidtávférfiMaster201:59:45
38288Puszti RichárdSuperiorRövidtávférfiMaster202:00:35
39298Szkalák PéterItron Bike TeamRövidtávférfiMaster202:00:42
40291Török NorbertRövidtávférfiMaster202:06:45
41305Szépfy MártonRövidtávférfiMaster202:07:17
42296Tatár AntalSuperior Mtb TeamRövidtávférfiMaster202:07:24
43318dr. Biczó BalázsRövidtávférfiMaster202:09:09
44289Fehér AttilaRövidtávférfiMaster202:09:33
45389Demeter BalázsRövidtávférfiMaster202:10:32
46268Bór SándorRövidtávférfiMaster202:11:34
47314Vona Gábor KálmánBTS SE.RövidtávférfiMaster202:12:13
48386Radvánszki NorbertRövidtávférfiMaster202:14:57
49313Erős GáborRövidtávférfiMaster202:15:59
50312Madár ViktorRövidtávférfiMaster202:20:25
51256Zsebe Balázs-RövidtávférfiMaster202:27:01
52274Mihály TamásRövidtávférfiMaster202:31:48
53307János JóRövidtávférfiMaster202:46:27
Rövidtáv férfi Master3
1348Fésüs LászlóMeditech SCRövidtávférfiMaster301:27:40
2376ÓDOR JÁNOSKIVÁLÓK-BakonySport Kerékpáros SportegyesületRövidtávférfiMaster301:31:51
3327Jenei ZoltánRövidtávférfiMaster301:39:34
4329Miczkó JánosRövidtávférfiMaster301:43:25
5326Martos GyörgyRövidtávférfiMaster301:46:14
6378Mező SándorTatanka Racing Team S.E.RövidtávférfiMaster301:46:43
7354Werschitz OttóRövidtávférfiMaster301:47:59
8351Hidas GergelyPCCCRövidtávférfiMaster301:50:00
9341Juhász ImreFootstrongRövidtávférfiMaster301:54:37
10334Vukovics JózsefCeglédi Első SorRövidtávférfiMaster301:56:21
11323Vincze CsabaSzombathelyi TekergőkRövidtávférfiMaster301:58:19
12337Zoltán SzárazCeglédi Első Sor KerékpárosegyesületRövidtávférfiMaster301:59:29
13332Brandhuber AttilaPilis Cross County ClubRövidtávférfiMaster302:01:54
14328Király LászlóFergeteg triatlon seRövidtávférfiMaster302:05:51
15347Szegi AmondóVelorunRövidtávférfiMaster302:06:54
16344Lacházi GáborRövidtávférfiMaster302:09:25
17393Gál LászlóRövidtávférfiMaster302:09:46
18350Szlépka TamásRövidtávférfiMaster302:14:54
19385Mohai KárolyRövidtávférfiMaster302:36:15
20338Kulcsár IstvánRövidtávférfiMaster303:14:49
Rövidtáv férfi Master4
1357Hajagos IstvánMKB Cycling Team KecskemétRövidtávférfiMaster401:39:41
2358Rakovics VilmosRövidtávférfiMaster401:52:12
3362Kocsi SándorNagykátaRövidtávférfiMaster401:54:34
4363Kéri AttilaVelorunRövidtávférfiMaster402:05:23
5360Tóth IstvánSilverkajakRövidtávférfiMaster402:14:11
6364Vargyai JózsefRövidtávférfiMaster402:44:07
7356Bodonyi PéterRövidtávférfiMaster403:19:54
Rövidtáv férfi U19
1203Holdinger ÁdámBakony Racing Team KSERövidtávférfiU1901:34:23
2205Kerényi AlfrédCrosskovácsi SERövidtávférfiU1901:35:15
3204Gere BarnabásDunamente Superior MTB TeamRövidtávférfiU1901:41:30
Rövidtáv fiú U15
172Olcsvári BotondROAD Kse.RövidtávfiúU1501:33:51
251Illés BenceDelta MTB SopronRövidtávfiúU1501:39:04
352Erős DávidSuperior MTBRövidtávfiúU1501:43:38
473Laczko Oivér PéterSuperiorRövidtávfiúU1501:47:06
549Kertész ÁdámRoprint Racing TeamRövidtávfiúU1501:47:32
648Szabó ZénóSuperior Racing TeamRövidtávfiúU1501:49:30
770Dorner Martin VendelRövidtávfiúU1501:49:35
869Péter BarnaÚjbuda MTB és Szabadidő SERövidtávfiúU1501:51:31
9391Demeter LórántRövidtávfiúU1502:08:17
10390Demeter MihályRövidtávfiúU1502:10:32
1174Simon TamásSuperior - HóbarátokRövidtávfiúU1502:19:27
Rövidtáv fiú U17
195Magyar BalázsCrosskovácsi SKERövidtávfiúU1701:25:29
299Suták PéterCrosskovácsi SKERövidtávfiúU1701:31:23
358Motován ÁdámDelta MTB SopronRövidtávfiúU1701:31:28
498Tarján RichárdCrosskovácsi SKERövidtávfiúU1701:42:35
556Nickelsz KristófSuperior MTB TeamRövidtávfiúU1702:02:36
660Sáfár-Nusser MárkROAD Greiner Bio-One Hungary Kse. MosonmagyaróvárRövidtávfiúU1702:02:59
7104Lohner MILÁNSuperior mtb teamRövidtávfiúU1702:07:32
857Jó Bálint JánosRövidtávfiúU1702:46:15
Rövidtáv lány U15
165Motován DóraDelta MTB SopronRövidtávlányU1501:49:20
Rövidtáv nő Felnőtt
1207Galambos EnikőSasi TeamRövidtávFelnőtt02:07:45
2216Deák AlexandraROAD Greiner Bio-One Hungary KseRövidtávFelnőtt02:59:45
Rövidtáv nő Master1
1230Koszegi KorneliaTrek SERövidtávMaster101:46:53
2281Kiss MelindaRövidtávMaster101:55:54
3228Szijártó AnnamáriaRövidtávMaster102:21:28
4231Baranyai ÁgnesRövidtávMaster102:40:53
5248Kissné dr. Szabó TamaraRövidtávMaster102:56:20
6382Hornung-Kedves BettinaRövidtávMaster103:40:06
Rövidtáv nő Master2
1255Sólyom KrisztinaUnicentrál BullsRövidtávMaster202:07:01
2300Kovács ReniÚttárs Mtb TeamRövidtávMaster202:07:05
3366László BrigittaRövidtávMaster202:20:26
Rövidtáv nő Master3
1340Csollány KatalinRövidtávMaster302:06:05