Eredmények

Rangsorolás: Táv      Nem      Kategória      szerint          

Superior Kupa Parádsasvár - Superior Challenge

2023-04-29
HelyezésRajtszámNévKlubTávNemKategóriaIdő
10 km futás férfi Szenior1
1F223Hancz Tamás10 km futásférfiSzenior10:54:45
10 km futás férfi Szenior2
1F207Konta BalázsGerecse mtb Team10 km futásférfiSzenior20:58:33
2F220Harcsa Ferenc Norbert10 km futásférfiSzenior21:02:29
3F201Pálfi Péter10 km futásférfiSzenior21:05:45
10 km futás férfi Szenior4
1F227Rakovics Vilmos10 km futásférfiSzenior41:01:58
10 km futás nő Szenior2
1F206Urbányi Nikolett10 km futásSzenior21:12:28
2F230Nagy Viktória10 km futásSzenior21:17:25
3F235Fehér Nikoletta10 km futásSzenior21:19:05
Családi férfi Kategórián kívül / Kisérő
140Dorner Martin VendelCsaládiférfiKategórián kívül / Kisérő0:33:00
559Láng BalázsCsaládiférfiKategórián kívül / Kisérő0:38:46
143Kovács TamásCsaládiférfiKategórián kívül / Kisérő0:40:49
139Hajagos IstvánCsaládiférfiKategórián kívül / Kisérő0:46:13
142Dorner Dávid RichárdCsaládiférfiKategórián kívül / Kisérő0:46:20
136Budaházy SzabolcsCsaládiférfiKategórián kívül / Kisérő0:46:39
138Mirkóczki PéterCsaládiférfiKategórián kívül / Kisérő0:47:59
150Tordai CsabaCsaládiférfiKategórián kívül / Kisérő0:48:09
130Madár ViktorCsaládiférfiKategórián kívül / Kisérő0:48:15
562Halász RóbertCsaládiférfiKategórián kívül / Kisérő0:48:19
123Fekete AttilaCsaládiférfiKategórián kívül / Kisérő0:52:22
561Csöbi GáborCsaládiférfiKategórián kívül / Kisérő0:52:48
129Bach LórántCsaládiférfiKategórián kívül / Kisérő0:55:12
103Kollár ZoltánGerecse MTB TeamCsaládiférfiKategórián kívül / Kisérő0:55:35
149Nagy Tibor LászlóCsaládiférfiKategórián kívül / Kisérő0:58:19
125Dr. Orosz PéterCsaládiférfiKategórián kívül / Kisérő1:05:42
100Pálfi PéterDogland Segítőkutya AlapítványCsaládiférfiKategórián kívül / Kisérő1:13:57
Családi férfi Master2
145Csányi-Vékes RichárdCsaládiférfiMaster21:08:31
Családi férfi U11
1121Halász BálintTatanka Racing TeamCsaládiférfiU110:48:12
2131Madár Viktor MátéCsaládiférfiU110:48:13
3104Konta MilánGerecse MTB TeamCsaládiférfiU110:48:31
4124Bach MártonCsaládiférfiU111:13:08
Családi férfi U13
1105Konta KornélGerecse MTB TeamCsaládiférfiU130:37:00
2102Gere BenceGerecse MTB TeamCsaládiférfiU130:37:01
3109Csepregi MilánRoad Greiner Bio-One Hungary Kse.CsaládiférfiU130:37:26
4115Szabó LajosSuperior racing teamCsaládiférfiU130:37:28
5120Halász GergőTatanka Racing TeamCsaládiférfiU130:38:37
6114Varga BendegúzSuperior racing teamCsaládiférfiU130:38:46
7110Csendes MlánROAD KSECsaládiférfiU130:40:29
8144Kovács NimródCsaládiférfiU130:40:42
9128Kelemen Koppány LászlóCsaládiférfiU130:42:00
10116Ács-Pongó RichárdSuperior racing teamCsaládiférfiU130:42:54
11560Csöbi BarangóCsaládiférfiU130:49:13
12101Pálfi Ádám PéterDogland Segítőkutya AlapítványCsaládiférfiU131:13:55
Családi férfi U9
1137Budaházy MártonCsaládiférfiU90:38:38
2113Hivessy MárkSuperior racing teamCsaládiférfiU90:42:46
3107Mirkóczki MátéKecskeméti Első Sor SECsaládiférfiU90:46:13
4141Dorner Rajmund RichárdCsaládiférfiU90:46:20
5108Mirkóczki ÁronKecskeméti Első Sor SECsaládiférfiU90:47:56
6148Tordai GellértCsaládiférfiU90:48:02
7122Fekete AttilaCsaládiférfiU90:52:22
8126Orosz Illés ValterCsaládiférfiU91:05:42
9146Csányi-Vékes Dávid RichárdCsaládiférfiU91:09:24
10112Ulviczki SomaSuperior racing teamCsaládiférfiU91:27:12
Családi nő Kategórián kívül / Kisérő
111Laczkó-kimmel ZsanettSuperior racing teamCsaládiKategórián kívül / Kisérő0:54:16
147Mosina IldikóCsaládiKategórián kívül / Kisérő1:11:00
133Csörgő ErikaCsaládiKategórián kívül / Kisérő1:13:09
132Peterdi GabriellaCsaládiKategórián kívül / Kisérő1:27:14
Családi nő U11
1135Madár LizaCsaládiU110:55:11
Családi nő U13
1118Varga KincsőSuperior racing teamCsaládiU130:53:30
2119Laczkó GrétaSuperior racing teamCsaládiU130:53:41
Családi nő U9
1106Kollár Tímea MiraGerecse MTB TeamCsaládiU90:55:34
2117Nagy MíraSuperior racing teamCsaládiU90:58:18
Hosszútáv férfi Felnőtt
123Tatár MártonSuperior Racing TeamHosszútávférfiFelnőtt3:18:19
228Sitku BalázsHosszútávférfiFelnőtt3:21:41
348Csontó ÁdámHosszútávférfiFelnőtt3:25:52
427Molnár Gábor BenceHosszútávférfiFelnőtt4:55:58
Hosszútáv férfi Master1
14Földi BenceBikeZone GödöllőHosszútávférfiMaster13:02:25
220Temesi ViktorSpeedwayHosszútávférfiMaster13:11:01
329Tóth MarcellHosszútávférfiMaster13:19:05
47Pap PéterBTS SEHosszútávférfiMaster13:33:10
513Szabó EndreHÍRÖS Endurance SCHosszútávférfiMaster13:40:34
645Heizler ZsoltHosszútávférfiMaster13:52:44
DNF2Hugyecz Attila-HosszútávférfiMaster1DNF
Hosszútáv férfi Master2
140Zóka-Ujhelyi ZoltánSpeed-Way TeamHosszútávférfiMaster23:11:01
231Dovák KrisztiánHosszútávférfiMaster23:15:31
315Lipka BalázsMerida Maraton Team - CSTHosszútávférfiMaster23:20:54
419Horváth ÁkosSólyom Team SEHosszútávférfiMaster23:23:36
544Árvay DénesHosszútávférfiMaster23:41:46
625Halász RóbertTatanka Racing TeamHosszútávférfiMaster23:48:52
747dr. Bús LászlóCeglédi Első Sor Kerékpáros SportegyesületHosszútávférfiMaster23:59:57
846Zavicsa ÁdámHosszútávférfiMaster24:12:11
917Szemere MártonSeven Hills MTB SCHosszútávférfiMaster24:23:30
DNF12Landi ZoltánDelta mtb SopronHosszútávférfiMaster2DNF
DNF32Beöthy Miklós BalázsHosszútávférfiMaster2DNF
DNF33Gere KrisztiánHosszútávférfiMaster2DNF
DNF34Szaszko GergoHosszútávférfiMaster2DNF
DNF8Szabó ViktorBuruczki Training System BTSHosszútávférfiMaster2DNF
Hosszútáv férfi Master3
116Tóth RajmundProTúrHosszútávférfiMaster33:24:01
239Papp AtillaHosszútávférfiMaster34:14:52
321Gelencsér FerencSuperior Racing TeamHosszútávférfiMaster34:46:09
Hosszútáv férfi U19
111Suták PéterCrosskovácsi SKEHosszútávférfiU193:23:04
29Magyar BalázsCrosskovácsi SKEHosszútávférfiU193:23:04
Rövidtáv férfi CX-Gravel
1354Pálmai ZsoltRövidtávférfiCX-Gravel1:50:41
Rövidtáv férfi Felnőtt
1202Szabó DávidKIVÁLÓK-BakonySport Kerékpáros SportegyesületRövidtávférfiFelnőtt1:49:33
2207WALLIS NATHANIELRövidtávférfiFelnőtt1:50:26
3348Lipkovics BenceRövidtávférfiFelnőtt2:07:38
4208Kukai TiborRövidtávférfiFelnőtt2:38:27
5205Magyar LeventeRövidtávférfiFelnőtt2:38:38
Rövidtáv férfi Master1
1333Tamás PálRövidtávférfiMaster11:29:27
2351Eszinger DánielRövidtávférfiMaster11:41:50
3219Szűcs TamásRövidtávférfiMaster11:42:35
4221Berecz PéterRövidtávférfiMaster11:44:14
5214Takács ZoltánMerida Maraton Team - CSTRövidtávférfiMaster11:46:10
6346Dr. Tajdi BenceRövidtávférfiMaster11:49:37
7223Husveti ZsoltRövidtávférfiMaster11:53:36
8215Takács MátéSuperior Racing TeamRövidtávférfiMaster11:56:17
9225Hudák TamásRövidtávférfiMaster11:57:57
10210Tóth DánielBTS SERövidtávférfiMaster12:01:20
11212Berta RajmundHUN`ting Dogs Cycling Team-PétervásáraRövidtávférfiMaster12:01:32
12211Imrefy IstvánCsőváz KSERövidtávférfiMaster12:03:12
13217Szlávik ÁkosRövidtávférfiMaster12:11:19
14228Urszinű Ádám IstvánRövidtávférfiMaster12:29:54
15226Kóczián PálRövidtávférfiMaster12:33:08
16220Gergő NagyRövidtávférfiMaster12:38:38
17230Félix HartmannRövidtávférfiMaster12:41:43
18218Sónyák SzabolcsRövidtávférfiMaster12:46:15
19229Varga SzabolcsRövidtávférfiMaster12:47:31
20213Mirkóczki PéterKecskeméti Első Sor SERövidtávférfiMaster12:48:53
21216Nagy TiborRövidtávférfiMaster12:54:27
22224Lóránt BachRövidtávférfiMaster13:04:41
Rövidtáv férfi Master2
1245Dallos KornélROAD KSERövidtávférfiMaster21:37:00
2255Dombauer PéterSuperior Racing TeamRövidtávférfiMaster21:39:31
3241Méhész TamásMerida Maraton Team-CSTRövidtávférfiMaster21:40:31
4234Galajda PéterCoffeeRide SeRövidtávférfiMaster21:41:20
5359Láng BalázsSólyom Team SERövidtávférfiMaster21:41:35
6251Szabó BalázsSuperior Racing TeamRövidtávférfiMaster21:42:48
7257Laczkó AndrásVELO60RövidtávférfiMaster21:43:35
8254Szegedi GáborTHP SzegedRövidtávférfiMaster21:47:56
9247Cser AttilaSólyom TeamRövidtávférfiMaster21:51:44
10267Solymosi GáborRövidtávférfiMaster21:51:48
11269Szajlai Gáspár PéterRövidtávférfiMaster21:52:11
12273Fejes JánosRövidtávférfiMaster21:53:33
13235Gáspár AndrásCycling Development Kft GESU bikewear TeamRövidtávférfiMaster21:53:35
14274Czakó CsabaRövidtávférfiMaster21:56:38
15335Fedor IstvánMerida Maraton Team-CSTRövidtávférfiMaster22:00:19
16272Ács PéterRövidtávférfiMaster22:00:35
17232Adamkó GergelyBudapest Minimal Style ApartmentRövidtávférfiMaster22:00:53
18253Hetyei TamasSzingo seRövidtávférfiMaster22:01:05
19259Losonczi LaszloRövidtávférfiMaster22:01:34
20277Liszicsán ZoltánRövidtávférfiMaster22:03:51
21237Takács BalázsFootour Sport EgyesületRövidtávférfiMaster22:06:00
22268Bakos JánosRövidtávférfiMaster22:06:43
23357Sinkai RajmundTatanka Racing TeamRövidtávférfiMaster22:09:57
24244Csepregi AndrásRoad Greiner Bio-One Hungary Kse.RövidtávférfiMaster22:10:17
25240Kerek RóbertMátra Biker Sport ClubRövidtávférfiMaster22:10:43
26260Ungor ZoltánRövidtávférfiMaster22:11:13
27263Dorner DávidRövidtávférfiMaster22:12:13
28355Szrenkó ZoltánRövidtávférfiMaster22:13:21
29270Szabó ZsoltRövidtávférfiMaster22:14:49
30252Szabó LajosSuperior racing teamRövidtávférfiMaster22:17:45
31239Szkalák PéterItron Bike TeamRövidtávférfiMaster22:18:36
32275Gábor NagyRövidtávférfiMaster22:18:54
33261Nagy GáborRövidtávférfiMaster22:19:17
34246Ertinger ImreSBT ProtectRövidtávférfiMaster22:21:40
35266Madár ViktorRövidtávférfiMaster22:25:37
36242Pincze GáborPCCCRövidtávférfiMaster22:27:31
37258Kerekes ZoltánRövidtávférfiMaster22:33:24
38262Jenei MiklósRövidtávférfiMaster22:44:17
39238Török NorbertGerecse MTB TeamRövidtávférfiMaster22:47:38
40276Balazs ZsebeRövidtávférfiMaster22:58:36
41264Szende ZoltánRövidtávférfiMaster23:38:41
DNF236Kovács GyőzőCsőváz KSERövidtávférfiMaster2DNF
Rövidtáv férfi Master3
1288Hivessy ZoltánSuperior Racing TeamRövidtávférfiMaster31:47:48
2280Nagy SzilárdBakony Racing TeamRövidtávférfiMaster31:51:39
3336Gyevát FerencNagykáta Trek SERövidtávférfiMaster31:54:31
4291Mező SándorTatanka Racing Team S.E.RövidtávférfiMaster31:54:33
5286Eged GyörgyMátra Biker ScRövidtávférfiMaster31:59:42
6300Miczkó JánosRövidtávférfiMaster32:01:03
7279Halász József1234RövidtávférfiMaster32:13:27
8281Száraz ZoltánCeglédi Első Sor KerékpárosegyesületRövidtávférfiMaster32:14:26
9347Gábor BenceRövidtávférfiMaster32:14:39
10301Gersényi IstvánRövidtávférfiMaster32:14:42
11289Dózsa GyörgySuperior Racing TeamRövidtávférfiMaster32:18:02
12298Salgóvári IstvánRövidtávférfiMaster32:19:27
13296Csott RóbertRövidtávférfiMaster32:27:32
14283Király LászlóFergeteg triatlon SeRövidtávférfiMaster32:31:17
15292Puszti RichárdSuperior Racing TeamRövidtávférfiMaster32:36:23
16352Hargitai GáborRövidtávférfiMaster32:38:37
17302Fehér ViktorRövidtávférfiMaster32:39:23
18285Kozár LászlóMARATON SC (Merida Maraton Team CST)RövidtávférfiMaster32:43:46
19295Keményfi ZoltánRövidtávférfiMaster32:44:37
20290Tatár AntalSuperior Racing TeamRövidtávférfiMaster32:44:43
21344Péter ZsoltRövidtávférfiMaster32:52:29
22299Pesthy PeterRövidtávférfiMaster32:52:58
23287Horváth JózsefSuperior Racing TeamRövidtávférfiMaster32:59:26
24360Sivák JózsefRövidtávférfiMaster32:59:32
25303Lacházi GáborRövidtávférfiMaster33:00:43
26294Bódi AttilaRövidtávférfiMaster33:11:59
27358Botos Zsolt JózsefRövidtávférfiMaster33:22:59
DNF350Holéczy TiborRövidtávférfiMaster3DNF
Rövidtáv férfi Master4
1308Hajagos IstvánMKB Cycling Team KecskemétRövidtávférfiMaster41:58:54
2312Kármán JózsefRövidtávférfiMaster42:05:05
3307Hardi JánosBakony Racing TeamRövidtávférfiMaster42:09:10
4310Dr Szakács ZoltánRövidtávférfiMaster42:52:55
5311Bodonyi PéterRövidtávférfiMaster44:25:18
Rövidtáv férfi U15
1316Bánfai OlivérSuperior Racing TeamRövidtávférfiU151:39:59
2317Laczko Oivér PéterSuperior racing teamRövidtávférfiU151:46:02
3353Pelikán BendegúzRövidtávférfiU151:53:23
4321Dorner Martin VendelRövidtávférfiU151:55:08
5315Kollár MilánGerecse MTB TeamRövidtávférfiU152:07:42
6361Fazekas LeventeRövidtávférfiU152:29:25
7319Puszti LeventeSuperior Racing TeamRövidtávférfiU152:36:22
8320Ács-Pongó BarnabásSuperior Racing TeamRövidtávférfiU152:40:10
9314Harcsa BalázsGerecse MTB TeamRövidtávférfiU153:32:54
Rövidtáv férfi U17
1323Richárd TarjánCrosskovácsi SKERövidtávférfiU171:36:43
2349Erős DávidRövidtávférfiU171:37:40
3326Péter BarnaSuperior Racing TeamRövidtávférfiU171:49:01
4324Dobai BálintGerecse mtb teamRövidtávférfiU172:22:10
5356Gere RolandRövidtávférfiU172:24:25
Rövidtáv férfi U19
1328Gere BarnabásGerecse MTB TeamRövidtávférfiU191:41:47
2330Mikó ZsoltSuperior Racing TeamRövidtávférfiU191:58:58
3329Sáfár-Nusser MárkROAD Kse.RövidtávférfiU192:10:24
4363Lohner MilánRövidtávférfiU192:24:58
5331Vida AkosRövidtávférfiU193:35:50
6332Marton ZsomborRövidtávférfiU193:35:57
Rövidtáv nő Felnőtt
1364Galambos EnikőRövidtávFelnőtt2:07:28
2200Hunter LydiaFehérvár Ride for Women Cycling ProjectRövidtávFelnőtt2:15:31
Rövidtáv nő Master1
1209Szigeti LillaAPPSolute SportRövidtávMaster12:40:09
2231Hais BarbaraRövidtávMaster13:09:29
Rövidtáv nő Master2
1248Hortobágyi TímeaSólyom TeamRövidtávMaster22:02:40
2249Havacs KrisztinaSólyom Team SERövidtávMaster22:04:28
3256Sólyom KrisztinaUnicentrál BullsRövidtávMaster22:14:47
4362Füredi Tímea MelindaRövidtávMaster23:23:39
Rövidtáv nő Master3
1305Csollány KatalinRövidtávMaster32:21:07
Rövidtáv nő Master4
1313Czibók CsillaRövidtávMaster42:53:17