Verseny eredmények

! Figyelem! Az itt látható táblázatok nem hivatalos eredmények, a minél gyorsabb tájékoztatást szolgálják. Kérjük hivatalosan ne terjesszék ezeket az eredményeket. Hiba esetén forduljanak a versenyen dolgozó kollégákhoz, vagy az oldalon található email címre írjanak.
A végleges eredményeket letölthetővé tesszük, illetve a szervezőknek elküldjük.


Rangsorolás: Kerékpár      Nem      Kategória      szerint          

Üveghuta Kupa időfutam 2020

HelyezésRajtszámNévEgyesületKerékpárKategóriaIdő
Baráti páros
111:00:00Dovák Dávid - Magicz Dávid00:17:28
210:52:00Nyírkó Attila - Somogyi László00:18:37
310:00:00Lónyai Balázs - Stolczenberger Zalán00:26:12
410:01:00Lasánszki Sára - Császár Bendegúz00:30:40
Családi páros
110:10:00Geller Tibor - Geller Gergő00:27:10
211:15:00Fehér Dániel - Fehér Nándor00:27:35
310:14:30Rózsa Dániel - Rózsa Sándor00:28:15
410:51:00Zachár Péter - Zachár Gáspár Benedek00:33:33
MTB Férfi Felnőtt
111:08:00Harsányi TamásHarsányi TeamMTBFelnőtt00:16:06
211:29:30Szegedi GáborTeam Heavy PedalMTBFelnőtt00:17:02
310:45:00Bartha GáborHOTE SEMTBFelnőtt00:21:15
410:28:00Csiszár LeventeMiskolcMTBFelnőtt00:21:25
510:16:00Rakvács NorbertMiskolcMTBFelnőtt00:21:29
610:37:00Kósa BenceBudapestMTBFelnőtt00:24:12
710:17:00Pázmándi PetiHOTE SEMTBFelnőtt00:25:01
810:36:30Kósa MátéBudapestMTBFelnőtt00:25:54
911:16:00Majoros DánielEgerMTBFelnőtt00:27:09
1010:06:00Solymosi KonrádBükkszentkeresztMTBFelnőtt00:42:12
MTB Férfi Ifi
112:05:00Kortis ZalánSalgótarjáni HKEMTBIfi00:16:51
211:30:00Szarka RegőDVTK Cycling TeamMTBIfi00:18:06
310:09:00Magyar BendgegúzKis-Galya KSEMTBIfi00:18:49
412:04:00Fodor DávidSalgótarjáni HKEMTBIfi00:23:07
511:06:30Korpa IstvánMezőkövesdMTBIfi00:25:43
MTB Férfi SeniorI
110:20:00Kiszely ÁkosMiskolcMTBSeniorI00:17:28
211:00:30Molnár GyörgyHOTE SEMTBSeniorI00:19:09
312:08:00Kotroczó NándorSalgótarjáni HKEMTBSeniorI00:19:16
410:43:00Sivák LászlóKILPI BOMBASTIC TEAMMTBSeniorI00:19:22
511:47:30Juhász ZoltánHOTE SEMTBSeniorI00:19:23
612:01:00Kárpáti AttilaDVTK FREERIDERZ SCMTBSeniorI00:19:44
711:43:00Szabó LászlóTeam3KMTBSeniorI00:19:47
811:11:00Török CsabaÓzdi.K.E.MTBSeniorI00:20:25
910:19:00Győri MilanMiskolcMTBSeniorI00:21:08
1011:14:00Bányai TamásMRCCMTBSeniorI00:21:26
1111:58:30Teslér AttilaHRCMTBSeniorI00:23:31
1211:15:30Fogarasi JózsefEgerMTBSeniorI00:24:00
1310:08:00Feledy PéterHáromkő EgyesületMTBSeniorI00:27:19
1410:14:00Libor LaciHardCore FlessMTBSeniorI00:28:38
1510:07:00Tamás PéterBükkszentkeresztMTBSeniorI00:32:30
MTB Férfi SeniorII
111:06:00Harsányi ZsoltHarsányi TeamMTBSeniorII00:18:20
211:27:00Tulipán AttilaÓzdi kerékpáros egyesületMTBSeniorII00:19:26
311:28:00Csáki ZoltánKONTENT DKSIMTBSeniorII00:20:45
410:42:00Kaposvári IstvánMiskolcMTBSeniorII00:21:47
511:41:00Polonkai LászlóHOTE SEMTBSeniorII00:23:28
610:43:30Gönczi ZsoltKILPI BOMBASTIC TEAMMTBSeniorII00:24:53
710:35:30Kósa GyörgyBudapestMTBSeniorII00:25:33
811:58:00Czél PéterBecsapda Team- MiskolcMTBSeniorII00:28:13
MTB Férfi Serdülő
110:11:00Csorba ZalánKis-Galya KSEMTBSerdülő00:20:40
210:12:00Feledy BenceKis-Galya KSEMTBSerdülő00:22:20
310:04:30Csorba MilánKis-Galya KSEMTBSerdülő00:24:44
410:07:30Galuska MárkKis-Galya KSEMTBSerdülő00:28:27
512:02:30Balázs MártonCycling PeopleMTBSerdülő00:28:51
MTB Férfi Veterán
110:27:00Halász AttilaMiskolcMTBVeterán00:22:58
211:05:30Gál István JózsefKerékpársport 2000 SEMTBVeterán00:23:04
312:00:00Erőss BélaNYÍR-MTBMTBVeterán00:27:16
410:23:00Pallos ZoltánMiskolcMTBVeterán00:27:26
510:58:00Kollár JózsefMiskolcMTBVeterán00:38:05
610:03:00Lénárt AndorBükkszentkeresztMTBVeterán00:38:33
MTB Nő Felnőtt
111:38:30Pelsőczi KatalinMiskolcMTBFelnőtt00:23:34
210:59:30Zádory EszterBükki Hegyisportért egyesületMTBFelnőtt00:30:03
MTB Nő Ifi
110:13:00Tóth RékaKis-Galya KSEMTBIfi00:21:09
212:03:00Imre LauraSalgótarjáni HKEMTBIfi00:24:55
310:08:30Tolnai KincsőKis-Galya KSEMTBIfi00:28:34
MTB Nő Senior
110:30:00Barbócz AnikóBudapestMTBSenior00:22:17
211:07:30Fodor-Fejes Adrian AdélEgri Triatlon KlubMTBSenior00:25:27
312:02:00Onozó BeátaCycling PeopleMTBSenior00:31:40
410:15:30Vaszkun AnitaMiskolcMTBSenior00:48:07
MTB Nő Serdülő
110:05:00Tóth EmeseKis-Galya KSEMTBSerdülő00:25:04
210:02:00Galuska ZsófiaKis-Galya KSEMTBSerdülő00:28:35
310:53:00Zachár Janka SáraMiskolcMTBSerdülő00:29:14
Országúti Férfi Felnőtt
111:03:30Fejes GáborCK Spartak TlmaceOrszágútiFelnőtt00:13:31
211:56:00Molnár PéterHOTE SEOrszágútiFelnőtt00:14:04
311:37:30András VinceMRCCOrszágútiFelnőtt00:14:32
411:41:30Schumann MateLotus Cycling teamOrszágútiFelnőtt00:14:57
511:33:30Lukács RajmundLA 33 Liszi Downhill SchoolOrszágútiFelnőtt00:15:15
610:45:30Szőke GáborEcsédOrszágútiFelnőtt00:15:23
711:42:00Bagarus BenceLotus Cycling teamOrszágútiFelnőtt00:15:32
811:25:30Tamás PálTeam FaTeOrszágútiFelnőtt00:15:33
911:11:30Varga SzabolcsSAXUM KSCOrszágútiFelnőtt00:15:54
1011:27:30Nagy GergőKONTENT DKSIOrszágútiFelnőtt00:16:08
1112:09:00Tóth GáborSalgótarjáni HKEOrszágútiFelnőtt00:16:10
1211:35:00Kovács GergőMIRÁNK DOMKKOrszágútiFelnőtt00:16:22
1311:33:00Dr. Kovács KristófKőbányai Torna Club SEOrszágútiFelnőtt00:16:24
1411:36:00Sandor TamasLotus Cycling TeamOrszágútiFelnőtt00:16:34
1512:07:00Artman DávidSalgótarjáni HKEOrszágútiFelnőtt00:16:53
1611:59:30Bakos TamásMiskolcOrszágútiFelnőtt00:16:58
1711:37:00Arvai KrisztianLotus Cycling TeamOrszágútiFelnőtt00:18:03
1811:48:00Gajda TamásMRCCOrszágútiFelnőtt00:18:04
1910:16:30Dr. Nagy ÁkosHegykőOrszágútiFelnőtt00:18:24
2010:50:00Szloboda ÁdámSky RacingOrszágútiFelnőtt00:20:13
2111:59:00Zay DávidBükkaranyosOrszágútiFelnőtt00:22:08
2211:54:30Szobota LászlóKKBOrszágútiFelnőtt00:23:31
2310:59:00Nagy SomaMIRÁNK-DOMKKOrszágútiFelnőtt00:24:31
2411:02:00Spéder FerencSzirmabesenyőOrszágútiFelnőtt00:25:06
2510:52:30Borsós TiborMiskolcOrszágútiFelnőtt00:39:04
Országúti Férfi Ifi
111:57:30Árvai KristófLotus Cycling TeamOrszágútiIfi00:13:26
211:55:30Valent MárkCube-CsömörOrszágútiIfi00:14:11
310:47:00Sidló DánielSAXUM KSCOrszágútiIfi00:15:44
411:26:30Csáki SzabolcsKONTENT DKSIOrszágútiIfi00:15:53
511:43:30Gergely KoppanyLotus Cycling TeamOrszágútiIfi00:16:34
611:13:00Balassa GergőMRCCOrszágútiIfi00:17:01
710:12:30Lónyai LeventeKis-Galya KSEOrszágútiIfi00:17:38
811:31:30Páll Zsombor BendegúzKONTENT DKSIOrszágútiIfi00:17:38
911:32:00Godó JánosFelsőtárkányOrszágútiIfi00:17:54
1011:12:30Sneider MátéMiskolcOrszágútiIfi00:19:16
1110:54:30Király ZétényMRCCOrszágútiIfi00:22:15
1211:29:00Molnár FerencMRCCOrszágútiIfi00:23:10
1310:56:00Béres MátéMRCCOrszágútiIfi00:34:24
Országúti Férfi SeniorI
111:45:00Makács GáborSzerpentin KE.OrszágútiSeniorI00:14:32
211:47:00Kiss ErnőTeam3kOrszágútiSeniorI00:16:04
311:48:30Vinnai GellértPiccolaro 15OrszágútiSeniorI00:16:25
411:30:30Virág LászlóEgerOrszágútiSeniorI00:16:31
511:26:00Szabó FerencKONTENT DKSIOrszágútiSeniorI00:16:36
611:10:30Csala ViktorTeperő TepertőkOrszágútiSeniorI00:16:39
711:57:00Korbély CsabaÓzdi Kerékpáros EgyesületOrszágútiSeniorI00:17:05
811:23:00Bálint PéterKontent DKSIOrszágútiSeniorI00:17:07
911:40:00Urr SzabolcsTeam3KOrszágútiSeniorI00:17:09
1010:38:00Fekete BarnabásTeam3KOrszágútiSeniorI00:17:16
1110:31:00Fejes MihályGreen RidersOrszágútiSeniorI00:17:27
1211:34:30Rácz SzabolcsSAXUM KSCOrszágútiSeniorI00:17:27
1311:51:30Fodor TamásGyömrő VSKOrszágútiSeniorI00:17:40
1410:54:00Nagy ZoltánMIRÁNK-DOMKKOrszágútiSeniorI00:17:43
1511:52:30Vinnai ZsoltViniBike KSEOrszágútiSeniorI00:18:09
1610:46:00Csuja GáboreXtrememMan ClubOrszágútiSeniorI00:18:30
1710:21:00Horváth MátéMiskolcOrszágútiSeniorI00:18:52
1812:06:00Forgó TiborSalgótarjáni HKEOrszágútiSeniorI00:19:29
1911:28:30Páll JánosKONTENT DKSIOrszágútiSeniorI00:19:38
2010:26:00Raji FerencTeam3KOrszágútiSeniorI00:19:53
2110:18:00Magyar KárolyCycling PeopleOrszágútiSeniorI00:20:15
2210:20:30Tóth TamásMátra BikerOrszágútiSeniorI00:20:32
2310:24:00Tamás ZsoltEgerszalókOrszágútiSeniorI00:21:20
2411:18:00Krajnik ÁgostonMiskolcOrszágútiSeniorI00:21:30
2510:41:00Bauer LászlóMiskolcOrszágútiSeniorI00:21:56
2610:28:30Albrecht KrisztiánMiskolcOrszágútiSeniorI00:22:00
2710:34:00Karanyic IstvánSAXUM KSCOrszágútiSeniorI00:26:30
Országúti Férfi SeniorII
111:50:30Kiss NorbertNagy SEOrszágútiSeniorII00:16:00
211:22:00Boross Károly EmilKontent DKSIOrszágútiSeniorII00:16:46
311:53:30Száva TamásKKB SEOrszágútiSeniorII00:17:24
411:51:00Boros GyulaMRCCOrszágútiSeniorII00:17:58
511:38:00Dr. György ZsoltMátra BikerOrszágútiSeniorII00:18:25
611:09:30Fodor SándorEgerOrszágútiSeniorII00:19:08
711:09:00Pelyhe LászlóBélapátfalvai SKE.OrszágútiSeniorII00:19:24
810:44:00Góré AttilaMiskolcOrszágútiSeniorII00:19:25
911:03:00Cservák GáborTeam3KOrszágútiSeniorII00:20:46
1010:32:00Bernáth ZoltánGreen RidersOrszágútiSeniorII00:21:10
1111:39:30Regős PéterMiskolcOrszágútiSeniorII00:22:00
1211:24:00Kszel TamásEgerOrszágútiSeniorII00:23:28
1311:04:00Bencze AndrásPurittyánOrszágútiSeniorII00:24:27
1410:04:00Búza LászlóHOTE SEOrszágútiSeniorII00:27:02
Országúti Férfi Serdülő
110:13:30Zsembery BoldizsárSuperior Racing TeamOrszágútiSerdülő00:16:48
210:55:00Zachár BendegúzMRCCOrszágútiSerdülő00:20:29
Országúti Férfi Veterán
111:17:00Huszár LászlóKarbonaOrszágútiVeterán00:19:33
211:39:00Adorján AndrásPilisvörösvárOrszágútiVeterán00:19:43
310:57:30Dr. Nyitray LászlóPolythlon ETKOrszágútiVeterán00:20:48
410:42:30Menyhért FerencBSMC-FilutásOrszágútiVeterán00:21:11
510:15:00Becze ZsoltMiskolcOrszágútiVeterán00:22:39
611:21:00Molnár SándorTekergők SE HajduböszörményOrszágútiVeterán00:23:37
710:48:00Ürmössy ImreDKSIOrszágútiVeterán00:28:30
811:05:00Pap GyulaÓzdi KEOrszágútiVeterán00:28:46
910:49:00Magas ÁkosDebrecenOrszágútiVeterán00:34:52
1011:12:00Fenyvesi FerencMRCCOrszágútiVeterán00:34:53
1111:46:00Id. Boros GyulaEgyéniOrszágútiVeterán00:39:06
Országúti Nő Felnőtt
111:53:00Nónay FanniDVTK Cycling TeamOrszágútiFelnőtt00:17:41
211:44:30Andó ÁgnesFelsőzsolcaOrszágútiFelnőtt00:19:13
312:00:30Putnóczki DorkaTiszaújvárosi Triatlon klubOrszágútiFelnőtt00:19:53
411:55:00Vasadi AnnaPolythlon ETKOrszágútiFelnőtt00:20:13
511:44:00Szekeres ViktóriaKTM TEam HungaryOrszágútiFelnőtt00:21:04
610:39:00Godzsák Nelli575 TEAMOrszágútiFelnőtt00:23:59
710:29:30Balogh ZsófiaMiskolcOrszágútiFelnőtt00:25:21
811:49:00Dr. Rencsi MártaBükkaranyosOrszágútiFelnőtt00:28:47
910:25:00Tamásné Kiss ÁgnesEgerszalókOrszágútiFelnőtt00:30:02
Országúti Nő Ifi
111:45:30Gergely ViragLotus Cycling TeamOrszágútiIfi00:18:03
Országúti Nő Senior
110:57:00Kosztyu TündeMRCCOrszágútiSenior00:20:12
211:50:00Gál ErikaMRCCOrszágútiSenior00:20:26
311:10:00Garabás GizellaEVUKOrszágútiSenior00:22:53
411:46:30Őri NóraVinibike KSEOrszágútiSenior00:23:12
510:39:30Vajkó IldikóTeperő TepertőkOrszágútiSenior00:26:23
611:31:00Molnár ZoltánnéMRCCOrszágútiSenior00:31:06
Országúti Nő Serdülő
111:42:30Mudra MálnaLotus Cycling teamOrszágútiSerdülő00:22:46