Hobbi CX férfi  |  Hobbi MTB férfi  |  Hobbi CX nő  |  Hobbi MTB nő  |  WU7 lány  |  U7 fiú  |  WU9 lány  |  U9 fiú  |  WU11 lány  |  U11 fiú  |  WU13 lány  |  U13 fiú  |  WU15 lány  |  U15 fiú  |  WU17 lány  |  U17 fiú  |  U19 férfi  |  WU19 nő  |  WMaster nő  |  Master4 férfi  |  Master3 férfi  |  Master2 férfi  |  WElit nő  |  Master1 férfi  |  Elit férfi

Cyclocross Challenge 2021

Hobbi CX férfi

HelyNévEgyesületKorcsoportÖssz pontLupaÚjbudaMiskolcKőbánya
1Tóth TamásMátra Biker scHobbi CX férfi7620202115
2Meidl AndrásMegathlon SEHobbi CX férfi69302217
3Szabo GaborHobbi CX férfi64251920
4Kovács ÁronHobbi CX férfi61222118
5Kis SzabolcsMátra Biker SCHobbi CX férfi55192214
6Simon SzabolcsKiskunfélegyházi Amatőr Kerékpáros KlubHobbi CX férfi551615159
7Vitkovics PéterSuperior Racing TeamHobbi CX férfi51211812
8Benedek GáborBike-Zone Gödöllő seHobbi CX férfi47191711
9Kocsis NorbertCitec Röltgen Cycling TeamHobbi CX férfi4040
10Dombauer PéterFeleségem nem engedi!Hobbi CX férfi4040
11Kiss GergelyPeloton Cycling Team SEHobbi CX férfi4040
12Márkus JánosHobbi CX férfi4040
13Bacsi SzilárdK14KHobbi CX férfi341816
14Szilasi LaszloHobbi CX férfi31130
15Kőmíves Károly ZsoltKanizsa 14 Kerékpáros EgyesületHobbi CX férfi3030
16Balogh BenceTiszaújvárosi Triatlon KlubHobbi CX férfi3030
17Deák DánielRónabikeHobbi CX férfi251114
18Izinger LászlóHobbi CX férfi251213
19Csobán CsabaKONTENT-DKSIHobbi CX férfi2525
20Filó AndrásMesterbike ILB FactoryHobbi CX férfi2525
21Bacsi CsongorK14KHobbi CX férfi2222
22Szőke DánielHobbi CX férfi22148
23Ruttkay ZoltánBátorfi-Trek TeamHobbi CX férfi2121
24Balassa GergőMRCCHobbi CX férfi2020
25Cseh AndrásHobbi CX férfi1919
26Buzek-Kiss AndrásHobbi CX férfi1717
27Halászy TamásHobbi CX férfi1717
28Kovács BalázsHobbi CX férfi1616
29Boromisza ZsoltKiskunfélegyházi Amatőr Kerékpáros KlubHobbi CX férfi1616
30Káposzta KolosHobbi CX férfi1515
31Gulyás GáborSuperior Racing TeamHobbi CX férfi1313
32Szabadi ZsoltHobbi CX férfi1313
33Bikkes BélaHobbi CX férfi13103
34Tánczos PéterHobbi CX férfi1212
35Kocsis GergelyHobbi CX férfi1010
36Szabó EndreHobbi CX férfi1010
37Ujváry AndrásHobbi CX férfi77
38Andics RolandHobbi CX férfi66
39Böröczki IstvánHobbi CX férfi55
40György LászlóHobbi CX férfi44
41Béres BenceHobbi CX férfi11
42Takács PéterHobbi CX férfi11

Hobbi MTB férfi

HelyNévEgyesületKorcsoportÖssz pontLupaÚjbudaMiskolcKőbánya
1Bartha GáborHOTE SEHobbi MTB férfi10425193030
2Dovák KrisztiánHOTEHobbi MTB férfi102224040
3Lászlók ZsoltSalgótarjáni HKEHobbi MTB férfi8830181822
4Salga ÁkosTrek SEHobbi MTB férfi804040
5Czakó CsabaHobbi MTB férfi7421161621
6Litauszki TiborSzerpentin Kerékpáros EgyesületHobbi MTB férfi6522111418
7Kotroczó NándorSalgótarjáni HKEHobbi MTB férfi59251717
8Halász RóbertTatanka Racing TeamHobbi MTB férfi553025
9Horváth ÁkosHobbi MTB férfi50182012
10Kiss GyulaHobbi MTB férfi50171419
11Keresztesi CsabaMátra BikerHobbi MTB férfi49171913
12Kiszely ÁkosHobbi MTB férfi462125
13Gyevát FerencHobbi MTB férfi412120
14Mirkóczki PéterKecskeméti Első SorHobbi MTB férfi391441011
15Husveti ZsoltHobbi MTB férfi281315
16Hemrik BalázsHóbarátok-Superior ÚjpestHobbi MTB férfi25187
17Gáspár AndrásSuperior Raicing Team Hobbi MTB férfi24168
18Borsodi DavidSuperior Racing TeamHobbi MTB férfi225134
19Kelemen AttilaKKBHobbi MTB férfi2222
20Hivessy ZoltánHobbi MTB férfi2020
21Paris ViktorSuperior Racing TeamHobbi MTB férfi2020
22Vona Gábor KálmánHobbi MTB férfi1919
23Elsholtz ÁbelHobbi MTB férfi16133
24Csatlós GáborHobbi MTB férfi1616
25Takács ZoltánMerida Maraton Team - CSTHobbi MTB férfi1515
26Werschitz OttóHobbi MTB férfi1515
27Géczi LeventeHobbi MTB férfi1515
28Móré ÁdámHobbi MTB férfi1414
29Teslér AttilaHobbi MTB férfi1414
30Hajder LeventeHobbi MTB férfi1212
31Varga MartinTiszaújvárosi Triatlon KlubHobbi MTB férfi1212
32Puskás BálintHobbi MTB férfi1212
33Bán CsabaTiszaújvárosi Triatlon KlubHobbi MTB férfi1111
34Borody BenceFillari Team Budaörs Kerékpáros SportegyesületHobbi MTB férfi1010
35Gábor BenceSuperior Raicing Team Hobbi MTB férfi1010
36Nagy GáborHobbi MTB férfi99
37Kocsis GergelyHobbi MTB férfi99
38Herberth PálHobbi MTB férfi88
39Szlávik ÁkosHobbi MTB férfi77
40Mihály TamásASEHobbi MTB férfi66
41Szabadi ZsoltHobbi MTB férfi66
42Kőrös GáborHobbi MTB férfi55
43Szányi ZoltánHobbi MTB férfi422
44Al-Sairafi DávidKőbánya Cycling TeamHobbi MTB férfi33
45Fábián GáborBendzsó TeamHobbi MTB férfi11
46Tamás KotormannHobbi MTB férfi11
47Kőrös VendelHobbi MTB férfi11
48Hegedűs AttilaMerida Maraton Team - CSTHobbi MTB férfi11

Hobbi CX nő

HelyNévEgyesületKorcsoportÖssz pontLupaÚjbudaMiskolcKőbánya
1Boros BarbaraHobbi CX nő4040
2Gerhát PetraHobbi CX nő3030
3Ökördi RékaHobbi CX nő11

Hobbi MTB nő

HelyNévEgyesületKorcsoportÖssz pontLupaÚjbudaMiskolcKőbánya
1Putnóczki DorkaTiszaújvárosi Triatlon KlubHobbi MTB nő4040
2Bán LillaTiszaújvárosi Triatlon KlubHobbi MTB nő3030

WU7 lány

HelyNévEgyesületKorcsoportÖssz pontLupaÚjbudaMiskolcKőbánya
1Jóny Millie SophieSuperior Racing TeamWU7 lány16040404040
2Storcz-Nagy LucaSuperior Racing TeamWU7 lány90303030

U7 fiú

HelyNévEgyesületKorcsoportÖssz pontLupaÚjbudaMiskolcKőbánya
1Várhidi Vince RudolfMerida Maraton TeamU7 fiú120404040
2Sebestyén LukácsFRO KIDSU7 fiú603030
3Tóth Márk TiborSuperior Racing TeamU7 fiú523022
4Farkas MártonEasy RiderU7 fiú2525
5Molnar BendegúzU7 fiú2525

WU9 lány

HelyNévEgyesületKorcsoportÖssz pontLupaÚjbudaMiskolcKőbánya
1Kocsis KataWU9 lány110404030
2Salga SáraSuperior Raicing Team WU9 lány704030
3Sebestyén OlíviaFRO KidsWU9 lány502525
4Hegedűs HelgaCube CsömörWU9 lány4040
5Majosházi LizaWU9 lány2222

U9 fiú

HelyNévEgyesületKorcsoportÖssz pontLupaÚjbudaMiskolcKőbánya
1Demeter MihálySuperiorU9 fiú16040404040
2Honti Ágoston ViktorDelta MTB SopronU9 fiú12030303030
3Greskovics PéterÚjbuda Superior MTBU9 fiú8319192520
4Storcz-Nagy VinceSuperior Racing TeamU9 fiú67212125
5Bikkes OlivérSuperior Racing TeamU9 fiú62202022
6Mirkóczki MátéKecskeméti Első SorU9 fiú6112102019
7Mirkóczki ÁronKecskeméti Első SorU9 fiú5511111518
8András Kornél KrisztiánÚjbuda Superior MTB TeamU9 fiú48151617
9Csikós BenceSuperior Raicing Team U9 fiú442222
10Halász BálintTatanka Racing TeamU9 fiú391821
11Tordai GellértU9 fiú321814
12Halászy Ádám TamásU9 fiú2525
13Páli BotondU9 fiú2525
14Feledy ZoltánKis-Galya KSEU9 fiú2222
15Tóth BálintKis-Galya KSEU9 fiú2121
16Németh DávidTiszaújvárosi Triatlon KlubU9 fiú1919
17Szabó ZsomborKis-Galya KSEU9 fiú1818
18Hivessy MárkU9 fiú1717
19Szirányi CsongorSuperior Raicing Team U9 fiú1717
20Zigó LeventeU9 fiú1616
21Zoltay BendegúzKis-Galya KSEU9 fiú1616
22Hegyi MarcellAcél Vakond Kerékpáros EgyesületU9 fiú1515
23Meszaros PeterU9 fiú1414
24Iványi MártonKis-Galya KSEU9 fiú1414
25Szigeti KendeU9 fiú1313
26Galli ÁdámU9 fiú1313
27Juhász ZsomborU9 fiú1212
28Marton ÁrminU9 fiú1010
29Mármarosi AdriánSZSZKEU9 fiú99

WU11 lány

HelyNévEgyesületKorcsoportÖssz pontLupaÚjbudaMiskolcKőbánya
1Storcz-Nagy RékaSuperior Racing TeamWU11 lány120404040
2Feledy EszterKis-Galya KSEWU11 lány4040
3Fetzer EmmaBringabanda SCWU11 lány3030
4Benke BiankaWU11 lány3030
5Bakó ZsófiaTiszaújvárosi Triatlon KlubWU11 lány3030
6Fetzer AnnaBringabanda SCWU11 lány2525
7Bauer Violet EmeryKis-Galya KSEWU11 lány2525

U11 fiú

HelyNévEgyesületKorcsoportÖssz pontLupaÚjbudaMiskolcKőbánya
1Horváth LeóSuperior Racing TeamU11 fiú15040304040
2Honti Tamás AttilaDelta MTB SopronU11 fiú12530402530
3Jóny MaximilianSuperior Racing TeamU11 fiú9022212225
4András Péter PatrikÚjbuda Superior MTB TeamU11 fiú742122301
5Greskovics BalázsÚjbuda Superior MTBU11 fiú7016161820
6Berencsi MátyásSpeedway Team SEU11 fiú61202021
7Schárer SándorSuperior Racing TeamU11 fiú502525
8Kocsis BendegúzU11 fiú48121719
9Töltl KevinU11 fiú432122
10Szabadi KolosSuperior Racing TeamU11 fiú371819
11Salga MártonSuperior Racing TeamU11 fiú352015
12Kecskés ViktorPéceli TE Cseuz ÖrdögeiU11 fiú24159
13Berek MóricSuperior Racing TeamU11 fiú241410
14Nagy-Valent MarcellKis-Galya KSEU11 fiú1919
15Jakab BenettU11 fiú1919
16Mármarosi MánuelSZSZKEU11 fiú1818
17Hidas MátéKőbánya Cycling TeamU11 fiú1818
18Szabó LajosSuperior Racing TeamU11 fiú1717
19Vörös BenettU11 fiú1717
20Willimek LórándMERTA CO Kft.U11 fiú1717
21Németh BenceTiszaújvárosi Triatlon KlubU11 fiú1616
22Tordai ÖrsU11 fiú1414
23Kovács TamásSuperior Racing TeamU11 fiú1313
24Konta MilánU11 fiú1313
25Vass-Bánlaki DávidU11 fiú1212
26Légrádi ZoárdU11 fiú1111

WU13 lány

HelyNévEgyesületKorcsoportÖssz pontLupaÚjbudaMiskolcKőbánya
1Stojanovska DalijaKőbánya Cycling TeamWU13 lány15030404040
2Kárpáti MiraKőbánya Cycling TeamWU13 lány11525303030
3Hegedűs HelénaWU13 lány4040
4Hajdu Gréta EmmaTiszaújvárosi Triatlon KlubWU13 lány2525
5Galli ZsófiaVeresegyház VSKWU13 lány2525

U13 fiú

HelyNévEgyesületKorcsoportÖssz pontLupaÚjbudaMiskolcKőbánya
1Szilasi DanielSuperiorU13 fiú15040304040
2Bánfai OlivérSuperiorU13 fiú1011403030
3Barabás Olivér JánosSuperior MTB TeamU13 fiú9422222525
4Demeter LórántSuperiorU13 fiú8221211822
5Laczkó Olivér PéterSuperiorU13 fiú76302521
6Horváth MiklósSuperior Racing TeamU13 fiú53181817
7Hegyi MórÚjbuda Mtb seU13 fiú44151613
8Fazekas ÁdámCrosskovacsi SKEU13 fiú391920
9Móré BotondBike-Zone GödöllőU13 fiú391920
10Steiner BenceSuperior Racing TeamU13 fiú352015
11Bencsik BendeSuperior Racing TeamU13 fiú311615
12Varga BendegúzSuperior Racing TeamU13 fiú281711
13Halász GergőTatanka Racing TeamU13 fiú271413
14Miseta LeventeU13 fiú2525
15Fazekas LeventeTREK SEU13 fiú241212
16Szigyarto RolandNoMad Merida CSTU13 fiú2222
17Leányvári BenjáminDVTK Cycling TeamU13 fiú2121
18Berek MózesSuperior Racing TeamU13 fiú20119
19Lónyai BalázsKis-Galya KSEU13 fiú2020
20Mármarosi MarcellSZSZKEU13 fiú1919
21Pelikan BendegúzCROSSKOVÁCSIU13 fiú1919
22Bakos Dominik IsuaCube CsömörU13 fiú1818
23Szabó ZétényVeresegyház VSKU13 fiú1717
24Stolczenberger ZalánKis-Galya KSEU13 fiú1717
25Urbán VilmosCube-CsömörU13 fiú1616
26Gyetkó PéterDKSIU13 fiú1616
27Izsák CsabaTiszaújvárosi Triatlon KlubU13 fiú1515
28Zachár GáspárKis-Galya KSEU13 fiú1414
29Szigeti DánielU13 fiú1414
30Erdei ÁdámLimitless Team XCO NagykanizsaU13 fiú1414
31Szirányi BernátSuperior Racing TeamU13 fiú1313
32Szabó KristófU13 fiú1313
33Konta KornélU13 fiú1212
34Gábor BalázsSuperior Racing TeamU13 fiú1010
35Takács GergelySuperior Racing TeamU13 fiú88

WU15 lány

HelyNévEgyesületKorcsoportÖssz pontLupaÚjbudaMiskolcKőbánya
1Barabás Elsa RékaSuperior MTB TeamWU15 lány10030252520
2Zilahy BorókaSuperior MTB TeamWU15 lány91402130
3Lambert LucaSuperiorWU15 lány68252221
4Kiss Nikoletta BettinaBike-Zone GödöllőWU15 lány4040
5Tóth EmeseKis-Galya KSEWU15 lány4040
6Szücs BorbálaGreenzone-ZKSEWU15 lány4040
7Mármarosi Alexa IldikóSZSZKEWU15 lány3030
8Szávai PetraBike zoneWU15 lány3030
9Kálmán LucaGreenzone-ZKSEWU15 lány2525
10Ádám Gabriella SaroltaZKSEWU15 lány2222
11Zachár JankaKis-Galya KSEWU15 lány2020
12Urbán JankaCube-CsömörWU15 lány1919
13Szolnoki NóraKis-Galya KSEWU15 lány1919
14Konta MiraWU15 lány11

U15 fiú

HelyNévEgyesületKorcsoportÖssz pontLupaÚjbudaMiskolcKőbánya
1Berencsi BenedekSpeedway Team SEU15 fiú14040303040
2Tóth Márk MartinCrosskovácsi bikeschoolU15 fiú100304030
3Volyka ÁdámSuperior Racing TeamU15 fiú10025252525
4Mindszenti ÁronDVTK Cycling TeamU15 fiú7218181620
5Krausz IstvánÚjbuda Superior MTBU15 fiú56202016
6Péter BarnaTelki Bike TeamU15 fiú54142119
7Magyar BotondKis-Galya KSEU15 fiú4040
8Vona Márton GáborCube-CsömörU15 fiú392217
9Simon TamásHóbarátok-SuperiorU15 fiú37111610
10Szalay BoldizsárCube CsömörU15 fiú361818
11Tulok-Darida SimonSzekszárdi Szabadidős KEU15 fiú331914
12Simon AndrásDVTK Cycling TeamU15 fiú321715
13Simon ViktorKőbányai Torna Club SEU15 fiú301713
14Zsombor PéterU15 fiú231211
15Forgács PatrikGreenzone ZKSEU15 fiú2222
16Gábor MilánSuperior Racing TeamU15 fiú2222
17Leányvári ÁronDVTK Cycling TeamU15 fiú2222
18Nagy Lél BátorU15 fiú2121
19Martonics ArmandZalaegerszegi Kerékpáros SEU15 fiú2121
20Soós OlivérDKSI KidsU15 fiú2121
21Gyetkó DánielDKSIU15 fiú2020
22Feledy BenceKis-Galya KSEU15 fiú1919
23Szabó ZénóU15 fiú1919
24Szirányi ZalánSuperior Racing TeamU15 fiú1717
25Gacsári KeveU15 fiú1616
26Kollár MilánU15 fiú1515
27Vizi GáspárDKSIU15 fiú1515
28Nádasi Tamás-U15 fiú1414
29Csutak BenceU15 fiú1313
30Gönczi-Kovács András JánosLimitless Team - XCO NagykanizsaU15 fiú1313
31Simon MárkCube-CsömörU15 fiú1212
32Gálhidi-Bánka ZalánU15 fiú1010

WU17 lány

HelyNévEgyesületKorcsoportÖssz pontLupaÚjbudaMiskolcKőbánya
1Kiss Emma LottiBike Zone GödöllőWU17 lány14040403030
2Bruchner ReginaGreenzone ZKSEWU17 lány4040
3Rľoncová AnnaCK EPIC DohňanyWU17 lány4040
4Mudra MálnaLotus Cycling TeamWU17 lány3030
5Satková VanesaCK EPIC DohňanyWU17 lány2525
6Bungyis PannaCube-CsömörWU17 lány2525
7Tóth RékaKis-Galya KSEWU17 lány2222
8Bartók HannaTiszaújvárosi Triatlon KlubWU17 lány2121
9Filep ZóraTiszaújvárosi Triatlon KlubWU17 lány2020

U17 fiú

HelyNévEgyesületKorcsoportÖssz pontLupaÚjbudaMiskolcKőbánya
1Pakot AndrásKőbánya Cycling TeamU17 fiú95304025
2Dorogi Alex MartinKőbánya Cycling TeamU17 fiú9125222519
3Baksay DánielSuperior ÚjbudaU17 fiú8430171720
4Zsembery BoldizsárSuperior Racing teamU17 fiú8321192221
5Vas BarnabásMerida Maraton Team CSTU17 fiú804040
6Takács ZsomborSuperior Racing TeamU17 fiú704030
7Iván BoriszSuperior MTB TeamU17 fiú64222121
8Kiss BenedekCoffeerideU17 fiú62202022
9Gudella ÁdámBike Zone GödöllőU17 fiú47181415
10Gál MilánKőbánya Cycling TeamU17 fiú4512101013
11Mack BoldizsárKőbánya Cycling TeamU17 fiú43121516
12Erős ÁronSuperior MTB TeamU17 fiú3811918
13Kiss Vince DánielBike-Zone GödöllőU17 fiú351817
14Filepkó MártonSZKHSEU17 fiú351916
15Magyar BalázsU17 fiú352015
16Mrocek AdamCK EPIC DohňanyU17 fiú3030
17Zsombor RichárdSuperior MTB TeamU17 fiú281612
18Kiss IstvánBike ZoneU17 fiú271314
19Fedor SámuelMerida Maraton Team-CSTU17 fiú2525
20Bátor DomonkosSuperior Racing TeamU17 fiú24177
21Vranák LukásCK EPIC DohňanyU17 fiú1818
22Dajka ÁronNykseU17 fiú1616
23Aradi BendegúzLimitless XCO Team NagykanizsaU17 fiú16106
24Vavrek GergőU17 fiú1515
25Földesi Csaba MiklósCrosskovácsiU17 fiú1414
26Szilágyi-Tisza BarnabásU17 fiú1414
27Rózsa DánielDVTK-Cycling TeamU17 fiú1313
28Szilágyi-Tisza HunorU17 fiú1313
29Zachár BendegúzKis-Galya KSEU17 fiú1212
30Fodor DávidSevenhills MTB SCU17 fiú1111
31Szabados MátéBike Zone GödöllőU17 fiú1111
32Adamecz BarnabásU17 fiú1111
33Bacsi CsongorKanizsa 14 Kerékpáros EgyesületU17 fiú99
34Salamon MárkZalaegerszegi Kerékpáros SEU17 fiú88
35Tamás Máté ZsoltU17 fiú55

U19 férfi

HelyNévEgyesületKorcsoportÖssz pontLupaÚjbudaMiskolcKőbánya
1Mindszenti ÁkosDVTK Cycling TeamU19 férfi14030403040
2Kárpáti BálintKőbánya Cycling TeamU19 férfi10621302530
3Csizmazia BencePéceli TE-Cseuz ÖrdögeiU19 férfi7920221819
4Pollner BalázsKőbánya Cycling teamU19 férfi6540250
5Kovács BercelBuruczki Training SystemU19 férfi64222121
6Takács-Valent MárkCube-CsömörU19 férfi41140
7Tatár MártonSuperior MTB TeamU19 férfi4011920
8Illés MártonPéceli Te Cseuz ÖrdögeiU19 férfi362016
9Magyar GergőU19 férfi2525
10Radics MilánMKB Cyling TeamU19 férfi2525
11Lónyai LeventeKis-Galya KSEU19 férfi2222
12Mako DominikBicycle GarageU19 férfi2222
13Soós Gergő GyulaU19 férfi2121
14Kovács GyulaTiszaújvárosi Triatlon KlubU19 férfi2020
15Tamási Bulcsú TonuzóbaU19 férfi1919
16Kerényi AlfrédU19 férfi1818
17Makranczy DomiKSI.SEU19 férfi1818
18Czinkóczki GergőNykseU19 férfi1717
19Hajder BenedekU19 férfi11

WU19 nő

HelyNévEgyesületKorcsoportÖssz pontLupaÚjbudaMiskolcKőbánya
1Zsidai LillaLimitless Team - XCO NagykanizsaWU19 nő16040404040
2Lehmann SáraTiszaújvárosi Triatlon KlubWU19 nő3030
3ORAVECZ LoraPCCCWU19 nő3030

WMaster nő

HelyNévEgyesületKorcsoportÖssz pontLupaÚjbudaMiskolcKőbánya
1Kriston JuditFootstrong SEWMaster nő16040404040
2Reitingerné Golyán SzabinaVitalitás SEWMaster nő603030
3Balogh FruzsinaBME CyclingWMaster nő552530
4Nagy SzabinaPeloton SEWMaster nő472225

Master4 férfi

HelyNévEgyesületKorcsoportÖssz pontLupaÚjbudaMiskolcKőbánya
1Hajagos IstvánMKB Cycling Team KecskemétMaster4 férfi14240224040
2Gál István JózsefKerékpársport 2000 SEMaster4 férfi13030403030
3Kármán JózsefMaster4 férfi553025
4Gajdos TamásUte-MeridaMaster4 férfi502525
5Borbély LászlóMaster4 férfi11

Master3 férfi

HelyNévEgyesületKorcsoportÖssz pontLupaÚjbudaMiskolcKőbánya
1Szilágyi SzabolcsMASH Racing TeamMaster3 férfi13230404022
2Kiss AttilaCoffeeRide SEMaster3 férfi12025253040
3Kis JózsefMerida Maraton Team CstMaster3 férfi11740302225
4Specziár ViktorKőbánya Cycling TeamMaster3 férfi9821222530
5Vozár ZoltánKKBMaster3 férfi61202021
6Gelencsér FerencSuperior mtbMaster3 férfi6013161714
7Papp ZoltánMASH Racing TeamMaster3 férfi57181920
8Kósa CsabaBlue ScorpionsMaster3 férfi57201819
9Dózsa GyörgySuperior MTB TeamMaster3 férfi47171812
10Rónaszéki IstvánMerida cst MarathonMaster3 férfi401921
11Pap LászlóSuperior racing teamMaster3 férfi341618
12Schmid ChristophMaster3 férfi341915
13Somoghy AttilaBlue Scorpions Bendzsó TeamMaster3 férfi321517
14Nagy CsabaMaster3 férfi2222
15Száva TamásTirpák SEMaster3 férfi2121
16Lőrincz JánosBike Zone GödöllőMaster3 férfi1717
17Földesi GáborCrosskovácsiMaster3 férfi1616
18Juhász ImreMaster3 férfi1515
19Gombolai LászlóMaster3 férfi1414
20Kolb TamásBendzsó TeamMaster3 férfi1313

Master2 férfi

HelyNévEgyesületKorcsoportÖssz pontLupaÚjbudaMiskolcKőbánya
1Reitinger GáborVitalitás SEMaster2 férfi13025404025
2Mátis BarnabásSuperior MTB TeamMaster2 férfi82303022
3Adame LászlóMerida Maraton Team CSTMaster2 férfi804040
4Klein TamásFOOTSTRONGMaster2 férfi8015221330
5Galajda PéterCoffee RideMaster2 férfi8021252113
6Fedor IstvánMaraton Merida Team-CSTMaster2 férfi7520192214
7Jurák AndrásCoffeeride SEMaster2 férfi601921119
8Dr. Kovács KristófKőbánya Cycling TeamMaster2 férfi52171718
9Kiss GáborBike Zone GödöllőMaster2 férfi51162015
10Demeter BalázsSuperiorMaster2 férfi44131588
11Horváth Attila VilmosSpeed-way TeamMaster2 férfi432221
12Szabó BalázsMaster2 férfi34259
13Hajas TiborHírös ESCMaster2 férfi34710107
14Kovács AttilaBike Zone GödöllőMaster2 férfi3412184
15Molnár GyörgyHOTE SEMaster2 férfi301911
16Dervalics GáborGreenzone ZKSEMaster2 férfi301416
17Minárovics KrisztiánTrek TeamMaster2 férfi3030
18Káldi TamásZKSEMaster2 férfi281117
19Gregó ZoltánEpronex Gesu Bikewear Cycling TeamMaster2 férfi2711412
20Várhidi ZoltánMerida Maraton TeamMaster2 férfi2710116
21Szalay BélaFRO RacingMaster2 férfi261610
22Szigyarto LaszloNoMad Merida CSTMaster2 férfi2525
23Ondi LeventeMaster2 férfi2539121
24Nagy NorbertTJ Slavoj Kraµovský ChlmecMaster2 férfi2020
25Horváth SzabolcsGreenzone-ZKSEMaster2 férfi2020
26Hermann RóbertFehérvár Cycling TeamMaster2 férfi1818
27Filepkó GáborMaster2 férfi1818
28Czenki TamásGreenzone-ZKSEMaster2 férfi1717
29Pásztor LászlóTrek SEMaster2 férfi16115
30Tóth FerencSuperior Racing TeamMaster2 férfi16187
31Szabolcsik JánosMaster2 férfi1515
32Fekete BarnabásTeam3kMaster2 férfi1414
33Erdős LászlóFETA Racing TeamMaster2 férfi13112
34Mármarosi ZoltánSZSZKEMaster2 férfi1313
35Dr Haller AkosNutrixxionMaster2 férfi1212
36Káldi TamásGreenzone ZKSEMaster2 férfi99
37Pap SándorMaster2 férfi99
38Szekeres PéterMaster2 férfi88
39Nagy TamásMKB Cycling TeamMaster2 férfi716
40Varga IstvánSzingo SEMaster2 férfi66
41Nyíri JózsefMaster2 férfi66
42Sztreharszki LaszloMaster2 férfi55
43Grosz ZoltánMaster2 férfi44
44Farkas TiborEasy RiderMaster2 férfi33
45Gulyás GáborMaster2 férfi22
46Staub CsabaKiválók - BakonySport KSEMaster2 férfi11
47Szabó András BalázsMaster2 férfi11

WElit nő

HelyNévEgyesületKorcsoportÖssz pontLupaÚjbudaMiskolcKőbánya
1László TamaraFehérvár Cycling TeamWElit nő110403040
2Szekeres ViktóriaKTM Team HungaryWElit nő85302530
3Péteri NikéFehérvár Cycling TeamWElit nő5630125
4Kapott SzonjaTipográfia Ladies CyclingWElit nő424011
5Schmidel ReginaCube-CsömörWElit nő4040
6Jordán DorkaLotus Cycling TeamWElit nő2525
7Horváth AdélWSA GreenteamWElit nő2222

Master1 férfi

HelyNévEgyesületKorcsoportÖssz pontLupaÚjbudaMiskolcKőbánya
1Nochta ZsoltVKE-NELSON Pepperl+Fuchs TeamMaster1 férfi13540302540
2Forintos NorbertBME CyclingMaster1 férfi12530403025
3Dovák DávidHOTEMaster1 férfi11322214030
4Schmidt GergelyFRO TeamMaster1 férfi7919201822
5Láng BalázsSólyom teamMaster1 férfi65212519
6Boda Péter KristófBringabanda SCMaster1 férfi62202220
7Izsák DánielBME CyclingMaster1 férfi5711161416
8Márkus JánosFehérvár Cycling TeamMaster1 férfi56191621
9Lanecker JózsefÚJBUDA Superior Mountain Bike SportegyesületMaster1 férfi54171720
10Szabadi AttilaMaster1 férfi53161819
11Oláh GáborSzingo SEMaster1 férfi351718
12Kovács ÁdámDVTKMaster1 férfi321517
13Pálmai ZsoltMaster1 férfi2525
14Porcsin LeventeDKSIMaster1 férfi2222
15Frölich TamásÓzdi KE - Sportkrono.huMaster1 férfi21210
16Töltési DávidMaster1 férfi1818
17Érces TamásMaster1 férfi1515

Elit férfi

HelyNévEgyesületKorcsoportÖssz pontLupaÚjbudaMiskolcKőbánya
1Búr ZsoltVialand Racing TeamElit férfi16040404040
2Fűzfa Ambrus ZoltánMKB cycling teamElit férfi9019212030
3Darányi BenceBuruczki Training System BTS-SEElit férfi8920192525
4Cser GáborEpronexElit férfi8622222121
5Soós KárolySólyom Team SEElit férfi6718171715
6Buruczki SzilárdBTS SE.Elit férfi552530
7Sylvester BalázsCube-CsömörElit férfi552530
8Ferenczi BalázsMerida Maraton Team-CSTElit férfi5330122
9Durucz MiklósEpronexElit férfi351817
10Szőke BalázsLimitless Team - XCO NagykanizsaElit férfi341816
11Lehmann BenceTiszaújvárosi Triatlon KlubElit férfi2222
12Hugauf MarcellElit férfi2121
13Strasser SebastianUNION RRT-Pielachtal AustriaElit férfi21120
14Minárovics KrisztiánTrek Team Elit férfi2020
15Csákai BencePCCCElit férfi1919
16Csuja BálintSuperior Racing TeamElit férfi19118
17Sinkó-Uribe ÁbelTiszaújvárosi Triatlon KlubElit férfi1919
18Szvercsek MárkElit férfi1717
19Molnár PéterPeloton Cycling Team SEElit férfi1616
20Hlavathy BenedekElit férfi1616
21Béres BenceGreenZone-ZKSEElit férfi1414
22Rózsa BalázsTeam Epronex-Gesubikewear Cycling TeamElit férfi11